Ošetření drápků mazlíčků – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Veterinární ordinace Most - Litvínov s.r.o.

Jasmínová 293, Most
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí ošetření psů, koček a drobných savců. Provádíme vakcinace, odčervení, krácení drápků, ošetření uší, extrakce zubů, čipování, odběry krve a drobné chirurgické zákroky.

2Síbová Petronela, MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(175)
K Vltavě 721/40, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Provádíme preventivní prohlídky, čipování, stříhání drápků, cytologické i histopatologické vyšetření, ošetření zubního kamene, extrakce zubů, diagnostiku březosti a operace kýly a močového i trávicího traktu. Prodáváme krmivo, veterinární diety i výživové doplňky.

3Chvátal Jan, MVDr. - Veterinární ordinace Praha 41 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(70)
Otradovická 357/8, Praha 4 - Kamýk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace provádí všeobecnou medicínu drobných zvířat, koní či poštovních holubů. Odstranění zubního kamene ultrazvukem, čipování, RTG, ultrasonografické vyšetření, biochemie krve, laser, parazitologické vyšetření-koprologie, mikroskop, atd.

4Veterinární ordinace Ujezd nad Lesy1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(198)
Domanovická 454, Praha 9 - Újezd nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Miloslav Hod se zabývá léčebnou a preventivní praxí u malých zvířat (tzv. “pet animal’s”).

5Šlaisová Alena

Stříhání, vyčesávání, koupání psů, úprava domácích králíčků, vyčesávání koček. Depilace ušního zvukovodu, stříhání drápků, odstraňování klíšťat. Prodej kosmetiky "Bea Natur" a "EHASO" pro psy. Laskavý a profesionální přístup.

6VETERINÁRNÍ ORDINACE WELLPET - Praha 6, Dejvice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(44)
Na Hutích 11, Praha 6 Bezdlužná

Naše veterinární klinika Wellpet nabízí komplexní veterinární vyšetření , odbornou péči v přátelském prostředí. Specializujeme se na interní medicínu psů, koček, drobných savců, plazů a ptáků. Jsme schopní poskytnout specializovanou péči a to hlavně v oblasti Stomatologie, Dermatologie či…

7Wellpet s.r.o1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(193)
Bělehradská 858/23, Praha 2 Bezdlužná

Naše veterinární klinika Wellpet nabízí komplexní veterinární vyšetření, odbornou péči v přátelském prostředí. Specializujeme se na interní medicínu psů, koček, drobných savců, plazů a ptáků. Jsme schopní poskytnout specializovanou péči a to hlavně v oblasti Stomatologie, Dermatologie či…


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření drápků mazlíčků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ošetření drápků mazlíčků najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.