Ošetření drápků mazlíčků – Střední a Severní Čechy

Ošetření drápků mazlíčků je důležitou součástí péče o zdraví a pohodu domácích zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy se mnoho majitelů psů a koček snaží pravidelně ošetřovat drápky svých mazlíčků, aby se předešlo možným zdravotním problémům a zraněním.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Veterinární ordinace Most - Litvínov s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jasmínová 293, Most
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízí ošetření psů, koček a drobných savců. Provádíme vakcinace, odčervení, krácení drápků, ošetření uší, extrakce zubů, čipování, odběry krve a drobné chirurgické zákroky.

2Síbová Petronela, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(204)
K Vltavě 721/40, Praha 4 - Modřany Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Provádíme preventivní prohlídky, čipování, stříhání drápků, cytologické i histopatologické vyšetření, ošetření zubního kamene, extrakce zubů, diagnostiku březosti a operace kýly a močového i trávicího traktu. Prodáváme krmivo, veterinární diety i výživové doplňky.

3Chvátal Jan, MVDr. - Veterinární ordinace Praha 41 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(180)
Otradovická 357/8, Praha 4 - Kamýk
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace provádí všeobecnou medicínu drobných zvířat, koní či poštovních holubů. Odstranění zubního kamene ultrazvukem, čipování, RTG, ultrasonografické vyšetření, biochemie krve, laser, parazitologické vyšetření-koprologie, mikroskop, atd.

4Veterinární ordinace Ujezd nad Lesy1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(254)
Domanovická 454, Praha 9 - Újezd nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace pro malá zvířata MVDr. Miloslav Hod se zabývá léčebnou a preventivní praxí u malých zvířat (tzv. “pet animal’s”).

5Šlaisová Alena

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mánesova 1321/9, Česká Lípa Bezdlužná

Stříhání, vyčesávání, koupání psů, úprava domácích králíčků, vyčesávání koček. Depilace ušního zvukovodu, stříhání drápků, odstraňování klíšťat. Prodej kosmetiky "Bea Natur" a "EHASO" pro psy. Laskavý a profesionální přístup.

6VETERINÁRNÍ ORDINACE WELLPET - Praha 6, Dejvice1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(192)
Na Hutích 11, Praha 6 Bezdlužná

Naše veterinární klinika Wellpet nabízí komplexní veterinární vyšetření , odbornou péči v přátelském prostředí. Specializujeme se na interní medicínu psů, koček, drobných savců, plazů a ptáků. Jsme schopní poskytnout specializovanou péči a to hlavně v oblasti Stomatologie, Dermatologie či…

7Wellpet s.r.o1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(192)
Bělehradská 858/23, Praha 2 Bezdlužná

Naše veterinární klinika Wellpet nabízí komplexní veterinární vyšetření, odbornou péči v přátelském prostředí. Specializujeme se na interní medicínu psů, koček, drobných savců, plazů a ptáků. Jsme schopní poskytnout specializovanou péči a to hlavně v oblasti Stomatologie, Dermatologie či…


Firmy v dalších lokalitách


Ošetření drápků mazlíčků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Existuje několik způsobů, jak ošetřit drápky mazlíčků. Jedním z nejčastějších je použití speciálních kleští na drápky, které jsou k dispozici v obchodech se zvířecími potřebami. Tyto kleště mají ostré čepele, které umožňují přesné a bezbolestné oříznutí drápků. Při použití kleští je důležité dbát na to, aby se nedostaly do kontaktu s cévami a nervy v drápcích, což by mohlo způsobit krvácení a bolest.

Další možností je použití brusky na drápky, která umožňuje postupné a jemné obrušování drápků. Tento způsob je vhodný pro mazlíčky, kteří mají velmi tvrdé a silné drápky, které nelze snadno oříznout kleštěmi. Při použití brusky je důležité dbát na to, aby se nedostala příliš hluboko do drápků a nezpůsobila tak bolest a krvácení.

Pro majitele mazlíčků, kteří si nejsou jisti, jak správně ošetřit drápky svých zvířat, je nejlepší obrátit se na veterináře. Ti mají potřebné znalosti a zkušenosti a mohou pomoci s ošetřením drápků bezpečným a bezbolestným způsobem.

v oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik a ordinací, které nabízejí služby ošetření drápků mazlíčků. Tyto kliniky mají k dispozici nejen potřebné nástroje, ale také kvalifikované veterináře, kteří mají zkušenosti s ošetřením drápků různých druhů zvířat.

Výběr správného způsobu ošetření drápků závisí na konkrétním zvířeti a jeho potřebách. Je důležité dbát na to, aby bylo ošetření provedeno bezpečně a bezbolestně a aby se předešlo možným zdravotním problémům a zraněním.

Ošetření drápků mazlíčků v oblasti Střední a Severní Čechy:

1. Použití kleští na drápky
2. Použití brusky na drápky
3. Ošetření u veterináře
4. Důležitost bezpečného a bezbolestného ošetření
5. K dispozici veterinární kliniky a ordinace v oblasti Střední a Severní Čechy.

Celková délka: 1300 znaků.