Péče o zdravotně, mentálně znevýhodněné – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Společnost DUHA - integrace osob s mentálním postižením2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Českolipská 621/26, Praha 9 - Prosek Bezdlužná

Naše společnost DUHA chce svou činností podporovat projekty a ty vytvářejí životní prostor dospělým lidem s mentálním postižením a to proto, aby se mohli rozvíjet ve všech aspektech své osobnosti a do centra denních služeb (CDS) Společnosti DUHAnaleží CDS Duhovka a také i CDS Nová Duha. Chráněné…

2ÚSTAV SOCIÁLNÍCH SLUŽEB V PRAZE 4

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Podolská 208/31, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Zřizovatelem Ústavu sociálních služeb v Praze 4, příspěvkové organizace, je Městská část Praha 4. Posláním Ústavu sociálních služeb v Praze 4 je podpora aktivního a důstojného života seniorů a zdravotně znevýhodněných občanů na území městské části Prahy 4 prostřednictvím poskytování pobytových,…

3Středisko náhradní rodinné péče, spolek

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Jelení 91, Praha 1
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naším posláním je poskytování pomoci dětem žijícím mimo vlastní rodinu a znevýhodněným děte. Našim cílem je systematické poskytování kvalitních, profesionálních a veřejně dostupných služeb pro rozvoj a podporu náhradní rodinné péče.

4Středisko ROSA, z. s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(29)
Římská 2846, Kladno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Pomáháme rodinám s dětmi při řešení obtíží z důvodů zdravotních, etnických nebo sociálních handicapů. Nabízíme psychologické poradenství, terapii atd.


Firmy v dalších lokalitách


Péče o zdravotně, mentálně znevýhodněné v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Péče o zdravotně, mentálně znevýhodněné najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.