Pěstování balkónových rostlin – Střední a Severní Čechy

Pěstování balkónových rostlin je oblíbenou aktivitou v oblasti Střední a Severní Čechy. Lidé zde rádi využívají své balkóny k vytvoření malé zahrádky plné květin a zeleně.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ZAHRADNICTVÍ JANDL s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(220)
Vitice-Dobré Pole, Vitice-Dobré Pole
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr hnojiv, chemických přípravků na ochranu rostlin, substrátů a různých doplňků do Vaší zahrady. Nově máme v sortimentu celou řadu přírodních produktů na ochranu rostliny proti škůdcům a chorobám, které neobsahují žádné chemické látky, jsou přitom velmi účinné a vhodné především…

2ZAHRADNICTVÍ PETRO

4.4
★★★★★
★★★★★
(308)
Na Staré cestě 3741, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme rostliny pro balkon terasu nebo zahradu. Naše zahradnictví nabízí fuchsie, pelargonie, begonie, trvalky a ostatní rostliny. Zveme Vás též do nově otevřené prodejní bylinkové zahrady. Plánované akce: 11.března - SETKÁNÍ VŠECH MILOVNÍKŮ FUCHSIÍ. 24.března - ZAHÁJENÍ VÝSTAVY FUCHSIÍ spojené s…

3AZALEA Chlumec s.r.o.

Sempra 80, Chlumec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se vlastním pěstováním hrnkových kvetoucích květin, okrasných rostlin, dřevin. Nabízíme pouze velkoobchodní prodej. Zboží distribuujeme v nejvyšší kvalitě, profesionální přístup je nám vlastní, našim cílem je spokojený zákazník. Zakázky dohodou.

4Beran Pavel - Zahradnictví kruh

4.7
★★★★★
★★★★★
(717)
Kruh 209, Kruh Bezdlužná

Subtropické zahradnictví s dlouhou tradicí v pěstování a zasílání otužilých rostlin. V současné době fungujeme jako internetové zahradnictví, ale i jako zahradnictví, kde si můžete rostliny vybrat přímo ve sklenících nebo produkčních plochách.

5Zahradnictví Cinke s.r.o.3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(152)
Arbesova 1405, Žatec Bezdlužná

Jsme zahradnictví se zaměřením na pěstování mladých rostlin. Navazujeme na padesátiletou tradici v pěstování chryzantém, postupně doplňujeme i další druhy balkonových a záhonových květin a bylin.

6Zdeněk Zeman

Pěstování obilí, brambor, cibule, košťálovin, bedýnkování. Pěstování i prodej letniček, balkonových rostlin, sadba zeleniny.

7Zahradní centrum Horní Počernice - Zahradnictví Praha 91 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1056)
U Županských 37, Praha 20-Horní…
Otevřeno do 18:00

Prodej a pěstování dřevin na živé ploty - thuja, tis, cypřišek, buxus, habr, ptačí zob, buky a hnojiva. Zajišťujeme dopravu, výsadbu rostlin po celé ČR. Realizujeme živé ploty na klíč. Nabízíme rostliny od 30 do 300 cm. Poskytujeme záruku na ujmutí rostlin. Zahradnictví s dobrou dostupností a…


Firmy v dalších lokalitách


Pěstování balkónových rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu si mohou užít krásné výhledy a příjemné prostředí přímo z domova. Pěstování balkónových rostlin je také skvělým způsobem, jak si zlepšit náladu a relaxovat. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho druhů rostlin, které jsou vhodné pro pěstování na balkóně. Mezi nejoblíbenější patří petunie, pelargonie, begonie a fuchsie. Tyto rostliny jsou nenáročné na péči a snadno se udržují. Pokud se chcete pustit do pěstování balkónových rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte a začněte hned!