Prodej okrasných rostlin – Střední a Severní Čechy

Prodej okrasných rostlin je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbený. Zahrádkáři a milovníci květin zde najdou širokou škálu rostlin, které jim pomohou vytvořit krásnou zahradu.

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Starkl - zahradník spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1320)
Kalabousek 1661, Čáslav
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradní centrum v Čáslavi a e-shop s rostlinami. Nabízíme vám širokou nabídku trvalek, růží, ovocných stromů, jehličnanů a dalších rostlin. Na jaře a na podzim prodáváme vzrostlé stromy. Navštivte nás. Jsme tradiční rodinná firma, jejíž historie sahá až do roku 1912.

2Zahradnictví - Hruška Jiří

4.7
★★★★★
★★★★★
(146)
Třída Krále Jiřího…, Velim Bezdlužná Ověřená

Naše zahradnictví nabízí ovocné stromky, okrasné stromky a keře, jehličnany, listnaté stromy, rododendrony, azalky, růže, šeříky, trvalky, balkónové, pnoucí, vodní rostliny, keramiku. Provádíme návrhy a realizace zahrad. Kontaktujte nás!

3Volák Josef, Ing. - ZAHRADNICTVÍ1 pobočka

Mixova 354, Příbram
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zahradnictví a prodej zahradnických potřeb, zahradních doplňků, květin, semen, hnojiv. Zahradnictví Volák prodává květiny, okrasné dřeviny, substráty, okrasné traviny, kapradiny, bylinky, vodní rostliny a jiné zahradnické doplňky. Vazby květin ke všem příležitostem, prodej keramiky, potřeby pro…

4Starý Rudolf

4.5
★★★★★
★★★★★
(14)
Křečhoř 116, Kolín Bezdlužná

Zabýváme se zpracováváním produktů rostlinné výroby.

5HYPŠA, s.r.o.

Provádíme realizace zahrad a závlahových systémů Hunter, okrasných a koupacích jezírek. Nabízíme prodej a servis zahradní techniky Stiga a Jonsered. Dále nabízíme řezané i hrnkové květiny, okrasné dřeviny, vodní rostliny, hnojiva, čerpadla, jezírkové filtrace OASE, grily WEBER.

6Chemicor - Patrik Kaleja

4.7
★★★★★
★★★★★
(128)
Obrubce 66, Dolní Bousov Bezdlužná

Velkoobchod, maloobchod zahrádkářských potřeb. Nabízíme kompletní sortiment přípravků na ochranu a výživu rostlin, substráty, hnojiva, rodenticidy, netkané textilie, geotextilie, postřikovače, nářadí, květináče, travní směsi, okrasné dřeviny. Prodáváme bazénovou chemii a ochranné nátěry Lignofix.

7ZAHRADNICTVÍ JANDL s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(220)
Vitice-Dobré Pole, Vitice-Dobré Pole
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme široký výběr hnojiv, chemických přípravků na ochranu rostlin, substrátů a různých doplňků do Vaší zahrady. Nově máme v sortimentu celou řadu přírodních produktů na ochranu rostliny proti škůdcům a chorobám, které neobsahují žádné chemické látky, jsou přitom velmi účinné a vhodné především…

8Beneš Jaroslav - Zahradnictví

4.7
★★★★★
★★★★★
(67)
Bílkova 107, Poděbrady
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Prodáváme okrasné dřeviny, ovocné stromky, květiny, balkónové rostliny, semena a cibuloviny. Nabízíme substráty, hnojiva a chemické přípravky.

9Tomáš Dobrkovský - e-shop

4.8
★★★★★
★★★★★
(63)
Kobylnice 51, Kobylnice

Specializujeme se na pěstování a prodej okrasných rostlin vhodných pro živé ploty v zahradách a parcích, kvetoucí, volně rostoucí okrasné dřeviny, exotické dřeviny a prodej osiva. Provozujeme internetový obchod a také prodej na pěstební ploše.

10Dobrkovský s. r. o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(37)
Kobylnice 56, Semčice

Okrasná zahrada je vizitkou domu. Tvoříme okrasné zahrady na klíč. Zařídíme vše od projekce přes realizaci až po údržbu zahrad. Zajišťujeme také dodávku špičkových závlahových systémů Toro. Na eshopu můžete zakoupit rostliny vypěstované v naší vlastní školce.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej okrasných rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabídka zahrnuje nejen tradiční druhy, ale také méně známé a exotické rostliny. Prodejci okrasných rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží nabízet kvalitní a zdravé rostliny za přijatelné ceny. Pokud hledáte nové rostliny pro svou zahradu, určitě se vydejte do oblasti Střední a Severní Čechy a prohlédněte si nabídku prodejců okrasných rostlin.