Plotové systémy oplocení – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1KOVOKAPA CZ s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chlustina 8, Chlustina
Otevřeno do 17:00

Provádíme zakázkovou zámečnickou a kovářskou výrobu i stavební zámečnictví. Nabízíme samonosné brány včetně elektrického pohonu, dále oplocení pozemků pletivem, 2W a 4W panely. Zajistíme výstavbu plotu na klíč včetně výplní dle požadavku zákazníka. Zastupujeme výrobce Hörmann.

2REDOMA, s.r.o.

Prodáváme a montujeme sekční, výklopná a rolovací garážová vrata. Nabízíme vjezdové brány, vchodové, interiérové dveře, střešní, klasická dřevěná a plastová okna a schodišťové systémy. Dodáváme sítě proti hmyzu, markýzy a stínící techniku. Také poskytujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej dřeva.

3PAVELKA - PLOTY PRO VÁŠ DŮM

4.5
★★★★★
★★★★★
(9)
Ředhošť 16, Mšené-lázně Bezdlužná

Váš prodejce plotů, plotových systému a příslušenství v Čechách. Komplexní montáž oplocení zahrnuje navrtání děr pro sloupky, jejich zabetonování a dále montáž vzpěr, bran a branek. Provádíme také opravy plotů nebo pro Vás jen napneme pletivo. Nabízíme ploty a oplocení, pletené i svařované pletivo,…

4EKO BET PLAŇANY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 403, Plaňany
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.

5Šanda Petr - plotové systémy1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Libchavská 189, Česká Lípa Bezdlužná

Dodáváme ucelený systém plotů, včetně doplňků. Zabýváme se oplocením na klíč především rodinných domů a menších průmyslových objektů. Najdete u nás širokou škálu oplocení všech dostupných materiálů.

6ARGOS - plotové systémy, s.r.o.

Nabídka širokého sortimentu železných plotových systémů a průmyslového 3D oplocení pro rodinné domy, sportoviště i průmyslové objekty. Máme širokou nabídku branek a bran, výhodnou je snadná montáž, která vám pomůže s řešením vašeho oplocení.


Firmy v dalších lokalitách


Plotové systémy oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Plotové systémy oplocení najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.