Plynové zásobníky – Střední a Severní Čechy

Plynové zásobníky jsou nezbytnou součástí energetického sektoru v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto zásobníky slouží k ukládání plynu, který se využívá pro vytápění, vaření a další energetické účely.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

2HARISO, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Na návsi 9, Veleň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme celoroční servis plynových, olejových a elektrických spotřebičů včetně odborné poradenské služby. Dodávky kotelen na klíč - od zpracování projektu až po realizaci. Příslušenství kotelen - teploměry, ventily, čerpadla, regulační techniku, detektory úniku plynu. Prodej plynových, olejových…

3Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 323, Beroun Bezdlužná

Chceme být světovou jedničkou mezi výrobci chladicích a mrazicích nábytků bez vlastního pohonu. Dosahujeme nejlepšího výkonu ve své kategorii z hlediska řízení kvality, výkonnosti, dodacích lhůt, nákladů a zásob. Náš cíl je spokojený zákazník, který upřímně věří našim odborným schopnostem a…

4TENEO 3000 s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 986, Smržovka

Firma se zaměřuje na soustružení a montování elektrických kruhových konektorů, komponent, kabelových svazků a spínačů s vysokou mechanickou odolností. Naše výrobky nacházejí uplatnění v těžební, dopravní a armádní technice, strojírenství, elektrotechnice a letectví. Nabízíme Cadillac CN a …

5Topenářství Štrébl s.r.o.

2.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Politických vězňů…, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Současná firma TOPENÁŘSTVÍ ŠTRÉBL s.r.o. vznikla začátkem roku 1996, a to transformací z firmy fyzické osoby „Petr Štrébl – TOPENÁŘSTVÍ“, která fungovala ve stejném oboru již od roku 1991. Od počátku je firma provozována jako rodinná. Firma sídlí ve vlastním areálu se zázemím kanceláří, dílny,…

6BARNATHERM, s.r.o.3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Dr. Milady Horákové…, Liberec

Specializujeme se na návrhy a následné realizace technických řešení maximálních provozních úspor energie s co nejnižšími vstupními náklady. Navrhneme vhodné řešení systémů vytápění, odvětrávání atd.

7Beetz, s.r.o.

Jezdecká 151/8, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej, instalaci a opravy v oblasti topení, sanity včetně projektové dokumentace. Také nabízíme montáž a servis kotlů Buderus, Atmos a Baxy. S námi můžete realizovat projekty "Zelená úsporám". Mezi naše služby patří i pronájem lešení nebo montáž solárních systémů.

8PBSK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Pohořany 17, Žitenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se požární bezpečností staveb, prodejem hasičského materiálu (výzbroje a výstroje). Dále poradenskou činností a školením PO a BOZP. Instalujeme a provádíme revize požárních ucpávek prostupů, hasících přístrojů a hydrantových systémů.

9TEP Jablonec, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Pivovarská 3563/17, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na obchod s topenářskou technikou. Dále se zabýváme instalací topných systémů včetně jejich regulace, montáží zdravotechniky a elektroinstalací. Zaměřujeme se také na realizace koupelen od jejich návrhu po realizaci.

10Step TRUTNOV a.s. (pobočka Praha 1-Staré Město)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(5)
Na příkopě 1047/17, Praha 1-Staré Město

Nabízíme průmyslové kotle na spalování celých balíků biomasy. Dále vyrábíme tlakové nádoby, výměníky a vzdušníky, ohříváky vody, akumulační nádrže či expanzní nádoby, zásobníky na zkapalněné plyny a zařízení pro úpravu vod a jiné.


Firmy v dalších lokalitách


Plynové zásobníky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky nim je možné uchovat velké množství plynu na jednom místě a tím zajišťovat jeho dostupnost pro spotřebitele. Plynové zásobníky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a splňují přísné bezpečnostní normy. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici různé typy plynových zásobníků, které se liší kapacitou a velikostí. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele plynových zásobníků v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky na energetiku.