Pojišťovací makléřské firmy – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Arnold Investments s.r.o. - nemovitosti1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Václavské náměstí…, Praha 1 Bezdlužná

Specializujeme se na investování do nemovitostí, zejména činžovních domů a komerčních nemovitostí v České Republice a v Rakousku.

2Agripos-Rakovník spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá makléřskou činností v pojišťovnictví. Odborníci firmy jsou schopni obsáhnout pojištění jak velkých firem, tak i živnostníků v oblasti majetkových a odpovědnostních pojištění průmyslu i zemědělství.

3HLAVÁČ JAROSLAV Ing.-REALITNÍ MAKLÉŘ

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Na výsluní 717, Březnice Bezdlužná

Firma se zaměřuje na realitní činnost. Nabízí reality - bytové a nebytové prostory a pozemky. Zprostředkovává nákup a prodej nemovitostí jako investic.

4COLONNADE INSURANCE S.A.

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Pankráci 1683/127, Nusle-Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

COLONNADE INSURANCE S.A., se sídlem Na Pankráci 1683/127, 140 00, Nusle-Praha, v okrese Praha 4 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. A 77229, Městský soud v Praze. Právní forma Odštěpný závod zahraniční právnické osoby. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 100 - 199…

5Top 026, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Na Sioně 680, Kutná Hora

Firma zajišťuje prodej a pronájem nemovitostí v celé ČR. Nabízíme hypoteční úvěry, odhady nemovitostí anadstandardní servis od našich profesionálních makléřů. Poskytujeme právní a odborné konzultace. v Nabídce máme více než 15 500 nemovitostí.

6HOPREAL, s.r.o.

Firma se specializuje na investování do nemovitostí v USA na Floridě za výhodných podmínek. Přímo na Floridě působí certifikovaný český makléř, který je schopen pro klienty zařídit všechny náležitosti kolem kupní smlouvy, převodu či pronájmu nemovitosti.

7CITY STAFF, s.r.o.

Firma CITY STAFF, s.r.o. nabízí služby realitního makléře.

8NEOS INVEST, a.s.

3.3
★★★★★
★★★★★
(4)
U Stavoservisu 527/1, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí služby realitního makléře. Poskytuje také správu nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Pojišťovací makléřské firmy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pojišťovací makléřské firmy najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.