Pomoc při oblékání – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ANIMA ČÁSLAV, o.p.s.

Svat. Čecha 441/5, Čáslav
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Pomáháme seniorům a občanům se zdravotním postižením nejen v čáslavském regionu. Zaměřujeme se na pečovatelskou službu, denní stacionář a pobytovou odlehčovací službu v délce max. 3 týdnů. Veškeré naše služby provádíme s vysokým nasazením a maximální péči.

2Okresní pečovatelská služba Nové Strašecí, o.p.s. (areál polikliniky)

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Čsl. armády 1166, Nové Strašecí Bezdlužná

Okresní pečovatelská služba poskytuje péči těžce zdravotně postiženým spoluobčanům a seniorům.

3Pečovatelská služba Praha 3

Roháčova 26, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Pečovatelská služba je určena občanům, kteří žijí na území Městské části Praha 3 a kteří jsou z důvodu věku, nemoci nebo zdravotního postižení závislí na pomoci jiné osoby. Především je poskytována péče zahrnující: pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu. Pomoc při osobní hygieně nebo…

4Petra Gallerachová Fujerová

Nabídka pečovatelských služeb v německých rodinách a nabízíme zajištění seniorské péče jako je nákup potravin a příprava jídla a praní a žehlení i také úklid domácnosti a pomoc při oblékání a vstávání a hygieně a dalších a také i ubytování a strava v domácnosti rodiny je zdarma.

5ADAMUS s.r.o.

Poskytujeme pečovatelské služby pro seniory v domácnostech. Nabízíme osobní asistenci, odlehčovací službu, paměťové tréninky, pedikúru, pomoc s osobní hygienou a oblékáním, dohled nad podáním jídla, léků, dodržování pitného režimu, pomoc v domácnosti, při úklidu, nákupech a návštěvy v nemocnicích.


Firmy v dalších lokalitách


Pomoc při oblékání v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.idatabaze.cz v oboru Pomoc při oblékání najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.