Pořádání výletů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou

Smetanova 168, Kralupy nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka využití volného času dětí a mládeže ve výtvarných, hudebních a tělocvičných útvarech. Pořádání výletů, táborů a soutěží.

2ZŠ Obrnice

Mírová 167, Obrnice Bezdlužná

Základní škola pro 460 žáků s vlastní jídelnou a družinou, pořádání kulturních akcí, divadelních představení, výletů.

3Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

Provoz mateřské a základní školy pro 185 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici je výchovná poradkyně. Pořádání výletů, divadelních představení, návštěv ZOO.

4Základní škola Libčice nad Vltavou, okres Praha - západ

Základní škola pro 540 žáků s družinou a jídelnou. Pořádání výletů, návštěv divadla a jiných kulturních a sportovních akcí.

5Mateřská škola Bubeníčkova, příspěvkova organizace

Provoz čtyřtřídní mateřské školy pro 115 dětí s jídelnou. Nabídka kroužku angličtiny, hry na flétnu, plaveckého výcviku či výtvarného kroužku. Pořádání různých akcí, besídek, výletů i školek v přírodě.

6Dům dětí a mládeže Praha 22 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Slezská 920/21, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Jsme středisko volného času, které nabízí rozmanité zájmové činnosti pro naplnění volného času dětí, mládeže a dospělých. DDM Praha 2 zejména zajišťuje výchovnou, vzdělávací a osvětovou činnost a pořádá akce, soutěže, výlety a tábory.

7DĚTSKÝ DOMOV UNHOŠŤ

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Berounská 1292, Unhošť Bezdlužná

Provoz zařízení pro děti, které z nejrůznějších důvodů nemohou žít v biologické rodině. Pořádání různých sportovních akcí a výletů.

8Základní škola a Mateřská škola Brandýsek - ZŠ a MŠ Kladno

Škola v Brandýsku je úplnou základní školou, která poskytuje základní vzdělání. Ke škole náleží jídelna, družina, školní hřiště, počítačová učebna a učebny s interaktivní tabulí. Pokračujeme v tradiční preferenci sportovních aktivit, žáci se zúčastňují většiny sportovních soutěží v kopané, futsalu,…

9Mateřská škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno

Školní 111 , Kamenné Žehrovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola pro 44 dětí s jídelnou. Pořádání různých akcí, besídek, výletů.

10DUKÁT, o.p.s.

DUKÁT, o.p.s., se sídlem Janského 2371/89, 155 00, Praha-Stodůlky, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 36, Městský soud v Praze. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: v souladu s přáním rodičů a…


Firmy v dalších lokalitách


Pořádání výletů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pořádání výletů najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.