Pořádání výletů – Střední a Severní Čechy

Pořádání výletů v oblasti Střední a Severní Čechy je specialitou zkušených organizátorů, kteří znají každý kout této malebné oblasti. Nabízejí širokou škálu výletů, které jsou přizpůsobeny potřebám a zájmům klientů.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Dům dětí a mládeže Kralupy nad Vltavou

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 168, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabídka využití volného času dětí a mládeže ve výtvarných, hudebních a tělocvičných útvarech. Pořádání výletů, táborů a soutěží.

2ZŠ Obrnice

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mírová 167, Obrnice Bezdlužná

Základní škola pro 460 žáků s vlastní jídelnou a družinou, pořádání kulturních akcí, divadelních představení, výletů.

3Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková organizace

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Majerova 138, Stráž nad Nisou Bezdlužná

Provoz mateřské a základní školy pro 185 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici je výchovná poradkyně. Pořádání výletů, divadelních představení, návštěv ZOO.

4Základní škola Libčice nad Vltavou, okres Praha - západ

Základní škola pro 540 žáků s družinou a jídelnou. Pořádání výletů, návštěv divadla a jiných kulturních a sportovních akcí.

5Mateřská škola Bubeníčkova, příspěvkova organizace

Provoz čtyřtřídní mateřské školy pro 115 dětí s jídelnou. Nabídka kroužku angličtiny, hry na flétnu, plaveckého výcviku či výtvarného kroužku. Pořádání různých akcí, besídek, výletů i školek v přírodě.

6Dům dětí a mládeže Praha 22 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Slezská 920/21, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Jsme středisko volného času, které nabízí rozmanité zájmové činnosti pro naplnění volného času dětí, mládeže a dospělých. DDM Praha 2 zejména zajišťuje výchovnou, vzdělávací a osvětovou činnost a pořádá akce, soutěže, výlety a tábory.

7DĚTSKÝ DOMOV UNHOŠŤ

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Berounská 1292, Unhošť Bezdlužná

Provoz zařízení pro děti, které z nejrůznějších důvodů nemohou žít v biologické rodině. Pořádání různých sportovních akcí a výletů.

8Základní škola a Mateřská škola Brandýsek - ZŠ a MŠ Kladno

Škola v Brandýsku je úplnou základní školou, která poskytuje základní vzdělání. Ke škole náleží jídelna, družina, školní hřiště, počítačová učebna a učebny s interaktivní tabulí. Pokračujeme v tradiční preferenci sportovních aktivit, žáci se zúčastňují většiny sportovních soutěží v kopané, futsalu,…

9Mateřská škola Kamenné Žehrovice, okres Kladno

Školní 111 , Kamenné Žehrovice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Mateřská škola pro 44 dětí s jídelnou. Pořádání různých akcí, besídek, výletů.

10DUKÁT, o.p.s.

DUKÁT, o.p.s., se sídlem Janského 2371/89, 155 00, Praha-Stodůlky, v okrese Praha 5 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 36, Městský soud v Praze. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 1998. Předmětem podnikání je: v souladu s přáním rodičů a…


Firmy v dalších lokalitách


Pořádání výletů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Zájemci si mohou vybrat z mnoha různých tematických okruhů, jako jsou historické památky, přírodní krásy, kulturní akce a mnoho dalšího. Organizátoři výletů v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží poskytnout svým klientům nejen zážitek z výletu, ale také zajímavé informace o místech, která navštíví. Díky tomu se klienti mohou dozvědět mnoho zajímavostí a historických faktů, které by jinak zůstaly skryty. Pořádání výletů v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí prožít nezapomenutelný zážitek a objevit krásy této malebné oblasti.