Poradenství při výběru brýlí – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

2Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

3OPTIKA HELENA HANOVCOVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Liberecká 677/15, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby oční optiky. Našim klientům věnujeme plnou péči při výběru brýlí. K našim brýlím poskytujeme celoživotní servis zdarma.

4OPTIKA LOS - Kateřina Kostková optometrista

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Jana Želivského…, Praha 3 - Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší optice Vám tak můžeme nabídnout služby nejen optické, tzn. poradenství při výběru obrub a skel, opravy obrub, prodej doplňkového zboží (jako jsou sluneční brýle, pouzdra, čistící prostředky, šňůrky atd.), ale i vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček.

5STADAK OPTIK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Volyňských Čechů 743, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma STADAK optik byla založena v roce 1991 a svoje působení v Žatci zahájila v červenci roku 1992. Zakladatel firmy Stanislav Dvořák – oční optik a optometrista – pracuje v oboru již více než 30 let. Dlouholetá praxe a vysoká odbornost jsou tak využity k poskytování kvalitních služeb při…

6Optika Melnik s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 390/64, Melnik
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme již rok fungující oční optika s profesionálním týmem optiků a optometristů a přímou vazbou na oční ambulanci MUDr. Dany Zimákové. Naším společným cílem je poskytnout Vám maximální péči o Váš zrak a komplexní služby při výběru korekčních pomůcek jako jsou brýle, kontaktní čočky nebo lupy. Při…

7Balcarová Eva - Visus Eva Optik

Prodej brýlových obrub z celého světa, poradenství při výběru dioptrických brýlových skel. Nabízíme doplňkový prodej - pouzdra, mikrovlákna, sluneční brýle, lupy, doplňky ladící s vybranými brýlemi. Provádíme opravy, záruční a pozáruční servis.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství při výběru brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Poradenství při výběru brýlí najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.