Poradenství při výběru brýlí – Střední a Severní Čechy

Poradenství při výběru brýlí je důležitou službou, kterou nabízejí optiky po celé České republice. Tato služba je určena pro všechny, kteří potřebují brýle a chtějí si být jisti, že si vyberou ty správné.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

2Optik Visio2 pobočky

Malé Náměstí 1700, Benešov
Dnes už má zavřeno

Provozujeme oční optiku. Poskytujeme dostatečný výběr kolekcí značkových i neznačkových obrub. Naleznete u nás jak obruby univerzální, tak módní styl za příznivou cenu. Ze širokého sortimentu si u nás vybere každý zákazník. Kontaktní čočky mají oproti brýlím zejména při aktivním životním stylu,…

3Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

4OPTIKA HELENA HANOVCOVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Liberecká 677/15, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby oční optiky. Našim klientům věnujeme plnou péči při výběru brýlí. K našim brýlím poskytujeme celoživotní servis zdarma.

5OPTIKA LOS - Kateřina Kostková optometrista

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Jana Želivského…, Praha 3 - Žižkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší optice Vám tak můžeme nabídnout služby nejen optické, tzn. poradenství při výběru obrub a skel, opravy obrub, prodej doplňkového zboží (jako jsou sluneční brýle, pouzdra, čistící prostředky, šňůrky atd.), ale i vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček.

6STADAK OPTIK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Volyňských Čechů 743, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma STADAK optik byla založena v roce 1991 a svoje působení v Žatci zahájila v červenci roku 1992. Zakladatel firmy Stanislav Dvořák – oční optik a optometrista – pracuje v oboru již více než 30 let. Dlouholetá praxe a vysoká odbornost jsou tak využity k poskytování kvalitních služeb při…

7Optika Melnik s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Pražská 390/64, Melnik
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme již rok fungující oční optika s profesionálním týmem optiků a optometristů a přímou vazbou na oční ambulanci MUDr. Dany Zimákové. Naším společným cílem je poskytnout Vám maximální péči o Váš zrak a komplexní služby při výběru korekčních pomůcek jako jsou brýle, kontaktní čočky nebo lupy. Při…

8Jana Antošová- Oční optika

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Jindřicha z Lipé…, Česká Lípa

Poskytujeme nabídku měření zraku a odborné poradenské činnosti při výběru multifokálních a bifokálních a trifokálních skel i také kontaktních čoček.

9Optika Petra Hrdličková

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Dlouhá 239/9, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optika nabízí široký výběr dioptrických brýlí a obrub. Dále se specializujeme na aplikaci a prodej měkkých kontaktních čoček a vyšetření zraku. Dále u nás najdete pouzdra, roztoky na kontaktní čočky, čisticí prostředky na brýle, sluneční brýle a lupy.

10DEVELOPTIC s.r.o.- MODŘANSKÁ OPTIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Komořanská 2064/3, Praha 4 - Modřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provozuje oční optiku. Nabízí široký výběr obrub a brýlových čoček, aplikaci kontaktních čoček, přeměření zraku, odborné poradenství, doplňkový prodej. Firma disponuje jednou z nejmoderněji vybavenou měřící místností a dílnou.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství při výběru brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Optiky nabízejí širokou škálu brýlí, a proto je důležité mít kvalifikovaného odborníka, který vám pomůže s výběrem.

Poradenství při výběru brýlí je poskytováno optikou, která má kvalifikované odborníky, kteří vám pomohou s výběrem brýlí. Optik vám nejprve změří dioptrie a poté vám nabídne výběr brýlí, které budou nejvhodnější pro vaše potřeby. Optik vám také poradí, jaké druhy brýlí jsou nejvhodnější pro vaši tvářovou strukturu a jaké jsou nejvhodnější pro vaše zaměstnání.

Poradenství při výběru brýlí je velmi důležité, protože špatně zvolené brýle mohou způsobit bolesti hlavy, zhoršení zraku a další problémy. Proto je důležité si vybrat kvalifikovaného odborníka, který vám pomůže s výběrem správných brýlí.

v oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít několik optik, které nabízejí poradenství při výběru brýlí. Mezi nejznámější patří Optika Střední a Severní Čechy, Optika Kříž a Optika Novák. Tyto optiky nabízejí širokou škálu brýlí a kvalifikované odborníky, kteří vám pomohou s výběrem.

Poradenství při výběru brýlí zahrnuje následující kroky:

1. Změření dioptrií
2. Výběr brýlí podle tvářové struktury
3. Výběr brýlí podle zaměstnání
4. Výběr brýlí podle vašich potřeb

Optik vám také poradí, jaké jsou nejlepší materiály pro brýle, jaké jsou nejlepší druhy skel a jaké jsou nejlepší druhy rámečků.

Poradenství při výběru brýlí je velmi důležité, protože správně zvolené brýle vám pomohou zlepšit váš zrak a zlepšit vaše celkové zdraví. Proto je důležité si vybrat kvalifikovaného odborníka, který vám pomůže s výběrem správných brýlí.