Poradenství při výběru brýlí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1OPTIC STUDIO by Vlaďka Vlková

Riegrovo náměstí 2…, Poděbrady
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Optic studio - optika Poděbrady zajišťuje kompletní optické služby, jako je měření zraku, aplikace kontaktních čoček či odborné poradenství při výběru brýlí.

2Optik Visio2 pobočky

Provozujeme oční optiku. Poskytujeme dostatečný výběr kolekcí značkových i neznačkových obrub. Naleznete u nás jak obruby univerzální, tak módní styl za příznivou cenu. Ze širokého sortimentu si u nás vybere každý zákazník. Kontaktní čočky mají oproti brýlím zejména při aktivním životním stylu,…

3Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

4OPTIKA HELENA HANOVCOVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Liberecká 677/15, Jablonec nad Nisou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme služby oční optiky. Našim klientům věnujeme plnou péči při výběru brýlí. K našim brýlím poskytujeme celoživotní servis zdarma.

5OPTIKA LOS - Kateřina Kostková optometrista

Jana Želivského…, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

V naší optice Vám tak můžeme nabídnout služby nejen optické, tzn. poradenství při výběru obrub a skel, opravy obrub, prodej doplňkového zboží (jako jsou sluneční brýle, pouzdra, čistící prostředky, šňůrky atd.), ale i vyšetření zraku a aplikaci kontaktních čoček.

6STADAK OPTIK s.r.o.

Volyňských Čechů 743, Žatec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma STADAK optik byla založena v roce 1991 a svoje působení v Žatci zahájila v červenci roku 1992. Zakladatel firmy Stanislav Dvořák – oční optik a optometrista – pracuje v oboru již více než 30 let. Dlouholetá praxe a vysoká odbornost jsou tak využity k poskytování kvalitních služeb při…

7Optika Melnik s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Pražská 390/64, Melnik
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Jsme již rok fungující oční optika s profesionálním týmem optiků a optometristů a přímou vazbou na oční ambulanci MUDr. Dany Zimákové. Naším společným cílem je poskytnout Vám maximální péči o Váš zrak a komplexní služby při výběru korekčních pomůcek jako jsou brýle, kontaktní čočky nebo lupy. Při…

8Jana Antošová- Oční optika

Poskytujeme nabídku měření zraku a odborné poradenské činnosti při výběru multifokálních a bifokálních a trifokálních skel i také kontaktních čoček.

9Optika Petra Hrdličková

Dlouhá 239/9, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Optika nabízí široký výběr dioptrických brýlí a obrub. Dále se specializujeme na aplikaci a prodej měkkých kontaktních čoček a vyšetření zraku. Dále u nás najdete pouzdra, roztoky na kontaktní čočky, čisticí prostředky na brýle, sluneční brýle a lupy.

10DEVELOPTIC s.r.o.- MODŘANSKÁ OPTIKA

Komořanská 2064/3, Praha 4 - Modřany
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Firma provozuje oční optiku. Nabízí široký výběr obrub a brýlových čoček, aplikaci kontaktních čoček, přeměření zraku, odborné poradenství, doplňkový prodej. Firma disponuje jednou z nejmoderněji vybavenou měřící místností a dílnou.


Firmy v dalších lokalitách


Poradenství při výběru brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Poradenství při výběru brýlí najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.