Posudky, odhady pro vyřízení dědictví – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je místem, kde mnoho lidí hledá odborné posudky a odhady pro vyřízení dědictví. Tyto služby jsou nezbytné pro správné rozdělení majetku mezi dědice.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1EXPERT SERVIS spol. s.r.o. - sídlo1 pobočka

Provádím zpracování znaleckých posudků a ocenění nemovitostí, movitých věcí, podniků, trvalých porostů pro účely převodů majetku (daní), dědictví a bankovních úvěrů.

2Mgr. Olga Holcová - odhady nemovitostí1 pobočka

Provozujeme služeby soudního znalce v oboru ekonomiky. A dále nabízíme odhady nemovitostí a také znalecké posudky pro účely prodeje, dědictví a majetkového vypořádání.

3Ing. Marek Czechmann - odhady nemovitostí

Poskytujeme odhady nemovitostí a také znalecké posudky pro účely prodeje, dědictví a majetkového vypořádání.

4PICMAUSOVÁ GABRIELA

Ocenění nemovitostí dle cenových předpisů pro smlouvy, vypořádání dědictví i přiznání daně z převodu nemovitostí pro finanční úřady na Liberecku a v okolních krajích.

5BROŽKA VÁCLAV

Sukova 4702, Chomutov Bezdlužná

Soudní znalec v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady. Poskytuji odhady nemovitostí a také znalecké posudky pro účely prodeje, dědictví a majetkového vypořádání.

6EXPERT SERVIS spol. s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Krnská 923/9 , Praha 9 Kbely Bezdlužná

Provádím zpracování znaleckých posudků a oceňování majetku, nemovitostí, trvalých porostů pro účely převodů majetku (daní), dědictví a bankovních úvěrů, správa nemovitostí, spisová agenda a elektronická správa dokumentů. Kontakty naleznete na našich internetových stránkách.

7Hušková Silvie1 pobočka

Znalecké posudky a odhady nemovitostí v rámci pozůstalostí dědictví dle notářského řízení.

8XP invest, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mánesova 1374, Praha 2 -Vinohrady Bezdlužná

Znalecké posudky po celé ČR o cenách nemovitostí pro úřady, daň z převodu nemovitosti, banky, exekuce, soudy, poradenství při vyřizování dědictví, při dělení SJM, pro určení obvyklého nájemného dle místních podmínek atd.

9JIRÁK JIŘÍ1 pobočka

U Flory 2843, Žatec Bezdlužná

Poskytuji služby oceňování nemovitostí a znalecké posudky pro účely restitučního řízení či převody vlastnictví, stanovení věcných břemen i vypořádání dědictví.

10STUCHLÍKOVÁ ŠÁRKA1 pobočka

Soudní znalectví pro obor oceňování nemovitostí, znalecké posudky pro finanční úřady, dědictví a insolvence, odhady a tržní ocenění, energetický průkaz budov, oceňování rodinných domů, rekreačních chat, garáží, bytů, pozemků.


Firmy v dalších lokalitách


Posudky, odhady pro vyřízení dědictví v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kvalitní posudky a odhady jsou základem pro spravedlivé řešení dědických sporů. V oblasti Střední a Severní Čechy působí řada odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s posuzováním majetku a sestavováním odborných posudků. Tyto služby jsou poskytovány rychle a efektivně, aby bylo možné vyřídit dědictví co nejdříve. Díky kvalitním posudkům a odhadům lze zajistit, aby bylo majetkové vyrovnání spravedlivé a bez problémů. V oblasti Střední a Severní Čechy je tedy možné najít odborníky, kteří vám pomohou s vyřízením dědictví a poskytnou vám kvalitní posudky a odhady.