Posudky, odhady pro vyřízení dědictví – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1EXPERT SERVIS spol. s.r.o. - sídlo1 pobočka

Provádím zpracování znaleckých posudků a ocenění nemovitostí, movitých věcí, podniků, trvalých porostů pro účely převodů majetku (daní), dědictví a bankovních úvěrů.

2Mgr. Olga Holcová - odhady nemovitostí1 pobočka

Provozujeme služeby soudního znalce v oboru ekonomiky. A dále nabízíme odhady nemovitostí a také znalecké posudky pro účely prodeje, dědictví a majetkového vypořádání.

3Ing. Marek Czechmann - odhady nemovitostí

Poskytujeme odhady nemovitostí a také znalecké posudky pro účely prodeje, dědictví a majetkového vypořádání.

4PICMAUSOVÁ GABRIELA

Ocenění nemovitostí dle cenových předpisů pro smlouvy, vypořádání dědictví i přiznání daně z převodu nemovitostí pro finanční úřady na Liberecku a v okolních krajích.

5BROŽKA VÁCLAV

Sukova 4702, Chomutov Bezdlužná

Soudní znalec v oboru ekonomika, odvětví ceny a odhady. Poskytuji odhady nemovitostí a také znalecké posudky pro účely prodeje, dědictví a majetkového vypořádání.

6EXPERT SERVIS spol. s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Krnská 923/9 , Praha 9 Kbely Bezdlužná

Provádím zpracování znaleckých posudků a oceňování majetku, nemovitostí, trvalých porostů pro účely převodů majetku (daní), dědictví a bankovních úvěrů, správa nemovitostí, spisová agenda a elektronická správa dokumentů. Kontakty naleznete na našich internetových stránkách.

7Hušková Silvie1 pobočka

Znalecké posudky a odhady nemovitostí v rámci pozůstalostí dědictví dle notářského řízení.

8XP invest, s.r.o.

Znalecké posudky po celé ČR o cenách nemovitostí pro úřady, daň z převodu nemovitosti, banky, exekuce, soudy, poradenství při vyřizování dědictví, při dělení SJM, pro určení obvyklého nájemného dle místních podmínek atd.

9ŽÁDNÍK LADISLAV

Nabídka zpracování znaleckých posudků a odhadů cen nemovitostí či motorových vozidel a movitého majetku za účelem prodeje včetně darů a dědictví i pojištění.

10JIRÁK JIŘÍ1 pobočka

U Flory 2843, Žatec Bezdlužná

Poskytuji služby oceňování nemovitostí a znalecké posudky pro účely restitučního řízení či převody vlastnictví, stanovení věcných břemen i vypořádání dědictví.


Firmy v dalších lokalitách


Posudky, odhady pro vyřízení dědictví v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Posudky, odhady pro vyřízení dědictví najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.