Právní asistence – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Advokátní kancelář - Tenkrát Jaroslav, JUDr.

Havlíčkova 132, Beroun
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše kancelář je připravena Vám za individuálně předem dohodnuté ceny poskytnout účinnou právní pomoc a podporu nejen ve Vašich osobních, rodinných, obchodních a firemních záležitostech včetně zajištění likvidace obchodních společností, právní asistence při developerských záměrech, realitních…

2Náhoda s.r.o.

Korunní 2206/127, Praha 3 -Vinohrady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme revolucí v oblasti seznamování a naše seznamka má kromě galerie členů také seznamovací aktivity a nabízí možnosti na nový vztah. Připravit osobní koučink a styling, sex-koučink a služby v oblasti fyzičky a vše za asistence osobního konzultanta.

3Mezinárodní asistenční společnost ALBUR, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování asistenčních služeb klientům pojišťoven. Zastoupení máme na všech kontinentech. Nabízíme také právní poradenství.

4Respondeo, z. s.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí Přemyslovců…, Nymburk Bezdlužná

Respondeo, z.s.je největší organizací svého druhu ve Středočeském kraji. Poskytuje sociální službu občanská poradna, intervenční centrum a program pomoc rodinám s dětmi. Služby jsou bezplatné. Občanská poradna Respondeo, z.s. Občanská poradna nabízí bezplatné profesionální poradenství pro…

524 pro Vás.cz - SE

Nabídka služeb a servisu v oblasti LED technologií. Právní pomoc a psychologické poradenství, ekonomická činnost, právní asistence, právní zastupování v odškodném, sociální poradenství, internetový obchod.

6TONZA REALITY spol. s r.o.2 pobočky

Nabízíme a poskytujeme komplexní realitní služby a nabízíme konzultace a hodnocení návratnosti investic a dále i oceňování nemovitostí i také asistence při odborných jednáních.


Firmy v dalších lokalitách


Právní asistence v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Právní asistence najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.