Bytové právo – Střední a Severní Čechy

Bytové právo je oblast práva, která se zabývá všemi právními otázkami týkajícími se bydlení. V oblasti Střední a Severní Čechy se jedná o velmi důležitou oblast, protože zde existuje mnoho bytových jednotek a mnoho lidí zde žije.

1–10 firem z 420 nalezených Filtry

1JUDr. Šoljak Alexander - advokát1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(28)
U Soudu 363/10, Liberec Bezdlužná Ověřená

Advokátní kancelář poskytuje služby v oblasti občanského práva, obchodního i trestního práva, pracovního a dědického práva. Řešíme také případy týkající se přepisu nemovitostí, veřejných zakázek, insolvence a správního práva. Zajišťujeme přípravy absolventů vysokých škol právního směru.

2JUDr. Jitka Růžičková - advokátní kancelář Praha (Praha-město)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kováků 1077/9, Praha 5 - Smíchov

Naše advokátní kancelář poskytuje klientům komplexní právní služby se zaměřením na odvětví občanského, bytového, rodinného, pracovního, dědického, obchodního a správního práva. Dále se věnujeme uzavírání kupních, darovacích a nájemních smluv k nemovitostem vč. provádění úschov kupních cen.…

3JUDr. Alena Beranová

Andělská 300/5, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo a generální praxi. Dále na občanské, bytové a obchodní společnosti a družstva či rozvody a společné jmění manželů.

4JUDr. Ladislav Kožený1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sladkovského 13, Kolín Bezdlužná

Advokátní služby v oblasti obchodního, občanského, rodinného, bytového i pracovního práva. Sepisujeme žaloby, zastupujeme před soudy a poskytujeme právní porady. Zaměřujeme se na sepisování smluv ohledně prodeje či darování nemovitostí. Zabýváme se majetkovým vypořádáním.

5JINDRÁK MIROSLAV JUDr.

Právo občanské, rodinné, obchodní, živnostenské, pracovní, správní, bytové, pozemkové, družstevní, stavební, trestní, přestupky. Převody nemovitostí, rozvody, výživné, vymáhání pohledávek, právní služby v oblasti cizineckého režimu. Smluvní vztahy.

6Monika Hulová Mgr. - advokátní kancelář1 pobočka

Nabízíme služby advokátní kanceláře. Zabýváme se bytovým, občanským, obchodním a trestním právem.

7JUDr. Obršlík Jiří

Advokátní kancelář specializující se na právo obchodní, občanské, korporátní, bytové, nemovitostní, stavební, finanční, bankovní, silniční a pracovní.

8Hana Udatná, JUDr. - Advokátní kancelář1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Černokostelecká 856…, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Všeobecná právní praxe v oblasti práva občanského, rodinného, obchodního, trestního a správního. Právní pomoc je poskytována v široké oblasti práva jak ve věcech vyplývajících z podnikatelské činnosti, tak i občanům při běžných životních situacích. Právní pomoc je určena tuzemské i zahraniční…

9JUDr. Straka Zdeněk

Nabídka právních služeb v oboru bytového, občanského, rodinného a pracovního práva.

10Jan Varga Mgr.- ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ1 pobočka

Děláme služby advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní a rodinné i bytové a také trestní právo.


Firmy v dalších lokalitách


Bytové právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Bytové právo se týká například nájemních smluv, vlastnických práv, práv nájemců a pronajímatelů a mnoha dalších otázek. Je důležité mít dobré porozumění této oblasti práva, aby se zabránilo problémům a konfliktům v souvislosti s bydlením. Pokud hledáte právní pomoc v oblasti bytového práva v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na zkušené právníky, kteří vám pomohou s řešením vašich právních otázek.