Překlady dokumentů EU – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Orange Tree, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Mánesova 28, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Překladatelské firma zajišťující profesionální překlady a tlumočení z a do většiny světových jazyků. Provádíme běžné i odborné překlady, tlumočení, jazykové korektury a soudní ověření dokumentů.

2Překlady a výuka jazyků - Burianová Petra1 pobočka

Zajišťuji standardní jazykové kurzy, překlady, tlumočení a výuka angličtiny, španělštiny, němčiny, francouzštiny, hebrejštiny a čínštiny všech úrovní a pokročilosti. Výuka může probíhat buďto přímo v prostorách vaší firmy nebo v prostorech PB agentury. Překládám tyto jazyky: NJ-ČJ, AJ-ČJ, ŠJ-ČJ a…

3PhDr. ŘEZÁČOVÁ Hana

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U elektrárny 137/2, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Provádíme a máme nabídku překladatelství anglického jazyka a to včetně právních a ekonomických a bankovních a účetních dokumentů i také smluv a žaloby i rozsudko-právních stanovisek.

4ABET Consulting, s.r.o.

Specializujeme se na účetní, administrativní a ekonomickohospodářské služby pro malé, střední společnosti a živnostníky. Doplňkové služby pro klienty, činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence. Zajišťujeme soudní tlumočení, úřední a běžné překlady bez úředního ověření - AJ…

5Mikeš Martin

Lipanská 420, Kolín Bezdlužná

Překladatelské, tlumočnické služby. Grafické zpracování textů, ověřování dokumentů.

6Ing. Jiří Habersberger2 pobočky

Děláme a nabízíme tlumočení a odborné překlady dokumentů z a dále do němčiny i angličtiny.

7Müller Dušan, Ing.

Překlady textů a dokumentů z ruštiny do češtiny a naopak.

8Translatus Europe s.r.o.

Překladatelské služby pro oblast IT, bankovnictví, průmyslu, telekomunikací a dalších, pomoc s překladem dokumentů do 12 jazyků.

9Grimmová Helga

Provozuji a nabízím služby soudní tlumočnice německého jazyka a také i ověřené překlady dokumentů a dále tlumočení.

10Jungrová Jana

Naším oborem je nabídka překladů a tlumočení z a do anglického jazyka včetně odborných textů a technických dokumentů. Možnost konzultací i výuky.


Firmy v dalších lokalitách


Překlady dokumentů EU v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Překlady dokumentů EU najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.