Přeprava kulatiny – Střední a Severní Čechy

Přeprava kulatin v oblasti Střední a Severní Čechy je často potřebná pro lesnické a stavební firmy. Kvalitní přeprava zajišťuje bezpečnost a rychlost přepravy, což je pro tyto firmy klíčové.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1O & K, spol. s r.o.

Radonice 195, Radonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

O&K, spol. s r.o. vyrábí více jak deset let pro české odběratele i pro export do SRN a Nizozemí - atypické dřevěné palety a obaly, paletové přířezy. Provoz dřevovýroby je umístěn v Radonicích u Kadaně, kde je zajištěn i vlastní pořez kulatiny na kotoučových pilách i katru s kapacitou 800 - 1…

2Dřevokrov, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(37)
Býchory 172, Býchory Bezdlužná

Naše společnost Dřevokrov, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1991. Zabýváme se především výrobou dřevěných palet, dodávkami europalet a výrobou dřevěných obalů určených zejména pro přepravu a skladování výrobků. K naší další činnosti patří pilařská výroba, sušení dřeva, stavební práce všeho…

3STAVO-Havel s.r.o.1 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Vinařice 114, Vinařice

Nabízíme provádění staveb, jejich změn a odstraňování, zednictví, poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví, silniční motorovou dopravu nákladní, správu a údržbu nemovitostí, přípravné práce pro stavby a nakládání s odpady.

4FARMA BOŽÍ VODA

Statek prodává jehňata, jehněčí maso, hnůj, kompost, zeleninu, kulaté balíky sena a ovesné slámy. Dále provádí sečení travnatých ploch, mulčování a přepravu zvířat na jatka.

5Fikejs Karel

Vnitrostátní nákladní silniční doprava se specializací na přepravu dřeva, pořez kulatiny.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava kulatiny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Spolehlivé firmy v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí přepravu kulatin pomocí moderních vozidel a zkušených řidičů. Díky tomu je možné přepravovat kulatiny rychle a bezpečně na místo určení. Přeprava kulatin v oblasti Střední a Severní Čechy je tedy důležitou službou pro firmy, které se zabývají lesnictvím a stavebnictvím.