Přeprava nábytku – Střední a Severní Čechy

Přeprava nábytku v oblasti Střední a Severní Čechy je pro mnoho lidí velkým problémem. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se této činnosti věnuje.

1–10 firem z 40 nalezených Filtry

1Kobyshchan Andriy - nákladní taxi

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Šotnovská 173, Kolín Bezdlužná Ověřená

Nabízíme služby přepravy nákladu do 3,5 tun a služby půjčování přivěšených vozíků. Přeprava nábytku, stavebního materiálu, stěhování. Půjčovna autopřepravníků a přívěsných vozíků.

2HERING GROUP s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(9)
Krátká 213, Dřísy Bezdlužná Ověřená

Výroba dřevité vlny v Česticích hobluje a dodává vlnu a provazce z dřevité vlny.

3Dřevokrov, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(37)
Býchory 172, Býchory Bezdlužná

Naše společnost Dřevokrov, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1991. Zabýváme se především výrobou dřevěných palet, dodávkami europalet a výrobou dřevěných obalů určených zejména pro přepravu a skladování výrobků. K naší další činnosti patří pilařská výroba, sušení dřeva, stavební práce všeho…

4Stěhování Vais2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
V Kaštánkách 1099, Pečky Bezdlužná

Kompletní stěhovací služby a autodoprava po celé ČR + EU. Stěhujeme od pár kusů nábytku až po celé provozy. Stěhování a přeprava klavírů, trezorů, starožitností, laboratorních přístrojů, kopírek, strojů. Zajistíme skartaci, uskladnění a vyklízení.

5DAMIS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(28)
Cintlovka 252, Tlustice Bezdlužná

Nabídka mezinárodní kamionová autodoprava zaměřená na Francii a Německo. Disponujeme 7 kamiony zn. SCANIA 13, 6t, DAF do 3,5t a IVECO do 3,5t. Nabídka levného ubytování s kuchyňských koutem, wc a sprchou. Autobusová doprava. Nabízíme kompletní servis obsahující dopravu, balení i skladování zboží.

6KB beta services a.s.

Kompletní servis pro Vaši firmu - nabízíme širokou škálu poskytování služeb v oblasti facility services.

7Vršek Rudolf - Ab-stěhování10 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jilmová 69, Holubice Bezdlužná

Společnost Rudolf Vršek patří k předním českým firmám v oblasti stěhovacích služeb. Od roku 2007 provádíme stěhování bytů i nebytových prostor, stěhování kanceláří i stěhování firem. Přestěhujeme nábytek, trezory a další těžká břemena. Poskytujeme také špičkovou balicí službu spojenou s prodejem…

8Loukota Jiří- Profi stěhování

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mezipolí 1092/6, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Stěhování - Praha - ČR - EU. Stěhování bytů, domů, kanceláří, firmy, piana a trezory. Zapůjčení stěhovacích přepravek a krabic, montáž i demontáž nábytku, balicí služby, návštěva našeho technika zdarma. Více informací na webu či telefonu.

9KRUPKA Jiří - stěhování1 pobočka

Poskytujeme a nabízíme profesionální stěhování od bytů až po firmy, stěhování těžkých břemen jako piana a klavíry. Dále nabízíme vyklízení domů a bytů s následným odvozem na skládku k likvidaci, či přepravu stavebního materiálu nebo dovoz nového nábytku. Dále veškeré přepravní služby. Dále také…

10AMISPOL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 1378/40, Ústí nad Labem…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Jsme obchodní firma, která Vám nabízí široký výběr zboží a služeb jak v rámci velkoobchodních, tak i maloobchodních prodejů a služeb. Naše společnost si za krátkou dobu své činnosti získala široký okruh zákazníků a pevné postavení na trhu. Zabýváme se službami na výstavbu investičních celků v…


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava nábytku v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabízíme vám služby přepravy nábytku v oblasti Střední a Severní Čechy, které jsou zajištěny profesionálními řidiči a moderními vozidly. Firmy se specializují na přepravu nábytku všech druhů, ať už se jedná o kusové zboží nebo kompletní stěhování. Díky našim zkušenostem a kvalitnímu vybavení jsme schopni zajistit bezpečnou a rychlou přepravu nábytku v oblasti Střední a Severní Čechy. Kontaktujte některou z firem a my vám rádi poskytneme další informace o našich službách.