Přeprava VZV, vysokozdvižných vozíků – Střední a Severní Čechy

Přeprava v oblasti Střední a Severní Čechy je důležitou součástí logistiky mnoha firem. Pro efektivní a bezpečnou přepravu vysokozdvižných vozíků je nutné mít k dispozici kvalitní a spolehlivé vzv.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Plošiny Müller s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(64)
Bezděčín 20, Bezděčín Bezdlužná

Půjčovna montážních vysokozdvižných plošin. Pracovní plošiny na autech, samohybné kloubové, sloupové, nůžkové (diesel i elektro) a přívěsné plošiny. Pracovní výška do 36m, boční dosah až 23m. Přeprava strojů do 15-ti tun. Působnost po celé ČR a SR s dispozicí až 90-ti plošin.

2E.H.P., s.r.o. - Manipulační technika a VZV Kalmar

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Budějovická 6, Jesenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost E.H.P. spol. r.o., je obchodním a servisním partnerem firmy Kalmar. Firma Kalmar je předním výrobcem manipulační techniky, zejména vysokozdvižných vozíků 5-50t a kontejnerových překladačů tzv. reachstackerů.

3Kracík Martin - K Servis

Malodoubská 533/7 , Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na servis a opravu hydraulických, pneumatických a řídících systémů a také strojů. Dále vyrábíme profilové těsnění a vodící prvky pro tyto systémy. Stěhujeme stroje a technologické celky do 400 tun. Přeprava nadměrných nákladů.

4Zimmer Czech, s.r.o. - Odtahová a silniční služba Praha3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
Teplická 273/34, Praha 9 - Střížkov Bezdlužná

Nabídka zajištění odtahů a servisních služeb, nabízíme assistenční a odtahovou službu v Praze, celé ČR i Evropě. NONSTOP PROVOZ 24H tel: 602 346 083, kontaktujte nás kdykoliv na výše uvedeném telefonu nebo na email: [email protected]. Odtahy z důvodu poruchy, po dopravní nehodě vozidel těžce…

5Z&U s.r.o.

Nabídka jeřábnických prací autojeřáby 14 - 28 tun, přepravy s možností obsluhy manipulační techniky, vysokozdvižných vozíků (VZV), stavebních strojů a zařízení, manipulačních plošin. Odtahujeme nákladní a osobní vozidla, autobusy. Autolakovna, nadměrné náklady.


Firmy v dalších lokalitách


Přeprava VZV, vysokozdvižných vozíků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Naštěstí existuje řada profesionálních firem, které se specializují na přepravu těchto vozidel. Tyto firmy disponují moderními vozidly a zkušenými řidiči, kteří zajistí rychlou a bezpečnou dopravu vašich vysokozdvižných vozíků. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přepravu v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z těchto firem a ujistěte se, že vaše vozidla dorazí na místo určení včas a v bezvadném stavu.