Přezouvání pneu – Střední a Severní Čechy

Přezouvání pneumatik je nezbytnou součástí údržby vozidla. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho specializovaných autoservisů, které nabízejí tuto službu.

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1PNEU STĚHULE s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(69)
Petroupec 12, Petroupim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme profesionální pneuservis. Zaměřujeme se na prodej pneu, protektorů, duší a disků všech rozměrů a značek dostupných na českém trhu. V naší nabídce naleznete i pneumatiky pro zemědělské stroje.

2Šesták Jiří - autoservis a pneuservis - Praha Vršovice

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kodaňská 1459/48, Praha 10
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže autoalarmů, GPS systémů a tažných zařízení včetně pískování skel, výměny olejů, plnění klimatizací a oprav autoskel. Dále zajišťujeme klempířské práce.

3STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
Smetanova 479, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Obrábění na CNC soustruzích COLCHESTER a IKS, CNC obráběcích centrech HAAS a COLCHESTER, klasické obrábění, protahování drážek, ohýbání trubek do průměru 110 mm, lisování do 100 t, dělení materiálu na CNC pásových pilách, CNC tvarové dělení plechů laserem, plamenem a plazmou, barvení práškem.…

4Pneuservis Čáslav - Ondřej Koudelka

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 1081/13, Čáslav Bezdlužná

Nabízíme služby pneuservisu pro osobní, nákladní automobily, rovněž pro zemědělskou techniku. Prodáváme pneumatiky.

5Ketner Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Smetanova 356 , Bakov nad Jizerou Bezdlužná

Nabízíme opravy a přezouvání kol i pneumatik.

6Lukáš Dubay - Autoservis Újezd u Průhonic1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(52)
Ke Mlýnu 1, Újezd u Průhonic Bezdlužná

Autoservis a pneuservis u Prahy. Náhradní díly prvotřídní kvality za rozumnou cenu. Přezouvání na letní nebo zimní pneu. Servis autoklimatizace a dezinfekce. Příprava na STK, výměna oleje. Autodoprava, náhradní díly, servis klimatizace. Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu. (servis se…

7Tomicová Pavla - PNEU-CENTER TOMIC

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kutnohorská 24, Kostelec nad…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

pneuservis pro osobní automobily, SUV a dodávkové. Provádíme přezouvání, prodej i uskladnění pneumatik, huštění plynem a vyvažování kol, vše na počkání. Prodáváme autobaterie. Nově čištění interiérů a dezinfekce pro všechny typy osobních automobilů.

8Pneu Zezulka - Pneuservis, prodej pneu Říčany

Provoz pneuservisu s nabídkou prodeje, montáže a uskladnění či lepení pneumatik. Prodáváme pneumatiky, oleje, aditiva i doplňky a bazarové pneumatiky. Provozujeme pneuservis, prodáváme, montujeme a lepíme pneumatiky. Nabízíme a prodáváme nové a použité pneumatiky, oleje, aditiva, doplňky i bazarové…

9Pneuservis A. K.

4.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Táborem 43/1b, Praha 9 - Malešice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní služby za pomoci moderních technologií a strojů. Náš pneuservis a autoservis najdete v Praze 9 – Malešicích. Prodej pneumatik, bazar pneumatik, přezouvání pneumatik, servisní opravy, výměna výfuků, oprava autoskel a mnoho dalších služeb provádí náš pneuservis.

10Ladislav Rutte - NERAKOLA1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Kostelecká 58/17, Neratovice -…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá prodejem a opravami jízdních kol. Můžete u nás nakoupit cyklo oblečení, náhradní díly na jízdní kola, různé doplňky a příslušenství. Koupíte u nás nové pneumatiky, ocelové i hliníkové disky kol, bezpečnostní šrouby, okrasné poklice kol a spoustu dalších potřebných…


Firmy v dalších lokalitách


Přezouvání pneu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Přezouvání pneumatik je důležité pro bezpečnost a pohodlí při jízdě. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít autoservisy, které nabízejí rychlé a kvalitní přezouvání pneumatik za přijatelné ceny. Tyto autoservisy mají kvalifikované techniky, kteří jsou schopni provést přezouvání pneumatik na všechny druhy vozidel. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro přezouvání pneumatik v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat některý z místních autoservisů.