Přístřešky pro koně – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1EQUICOV s.r.o. (Praha)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Nová Ves 89, Okříšky

Jsme firma zabývající se výrobou a vývojem vnitřních i venkovních boxů a vybavení stájí. Nezávazně a zdarma zaměříme Vaši stáj a následně Vám zašleme elektronické návrhy stájí či boxů včetně cenové kalkulace. Kvalitní, celoroční přístřešky pro koně za bezkonkurenční ceny. Kovové prvky dodáváme dle…

2PD MONT s.r.o. - provozovna2 pobočky

Specializujeme se na kovovýrobu, zámečnictví a strojní výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, dopravníky, mříže, plechové střešní krytiny, zahradní krby, přístřešky, sekční vrata, posuvné brány, jednoúčelové stroje.

3DANTOM Industrial s.r.o.

Zabýváme se zámečnictvím a svařováním. Na zakázku vyrobíme pergoly, přístřešky, zábradlí, boxy, kotce a voliéry, brány, branky, vrata i netradiční konstrukce na vaše přání. Provádíme realizaci projektů od naměření po finální výrobek.

4Stáj dvůr Židovice

Ustájení a výcvik koní i jezdců, celoroční ustájení koní na pastvině s přístřeškem, sportovní výcvik jezdců pro vrcholové skákání, připravujeme koně do soutěží ZM až T.

5ALLOVER CZECH spol. s r.o.

Specializujeme se na výstavy dřevostaveb na klíč. Nabízíme haly, přístřešky, jízdárny, stáje, terasy, obytné i rekreační stavby. Provádíme rekonstrukce i opravy střech, montujeme plechové krytiny a pokládáme asfaltové šindele. Poskytujeme tesařské, truhlářské, sádrokartonářské, zednické i…


Firmy v dalších lokalitách


Přístřešky pro koně v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Přístřešky pro koně najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.