Procesní správní právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1JUDr. Šoljak Alexander - advokát1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Soudu 363/10, Liberec Bezdlužná Ověřená

Advokátní kancelář poskytuje služby v oblasti občanského, obchodního i trestního práva a pracovního práva. Řešíme také případy týkající se přepisu nemovitostí, veřejných zakázek, insolvence a správního práva. Zajišťujeme přípravy absolventů vysokých škol právního směru. Využijte naše …

2Advokátní kancelář JUDr. Petra Pavelky

Advokátní služby zaměřené na občanské, obchodní, rodinné, pracovní, trestní, procesní, autorské a nadační právo. Řešíme právní vztahy k nemovitostem, soudní spory a rozhodčí řízení.

3Mgr. Pavel Maršálek - advokátní kancelář

Naším oborem je nabídka komplexních služeb advokátní kanceláře v oblasti trestního, občanského, rodinného, správního, pracovního a také obchodního práva.

4JUDr. Bc. Milan Čmelík - advokát

Nabízím právní služby fyzickým i právnickým osobám v oblasti práva občanského, rodinného, trestního, obchodního a další. Poskytuji právní poradenství v českém i anglickém jazyce. Hájím zájmy svých klientů v procesním řízení před soudy i jednotlivými správními orgány.

5Dr. Josef Černohlávek- ÜRGE & ČERNOHLÁVEK, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Zajišťujeme služby advokátní kanceláře v oblasti občanského, obchodního a správního práva. Nabízíme služby v oblasti cenných papírů, insolvenčního a procesního práva, poradenství v oblasti cizineckého práva a nemovitostí a další služby.

6Jitka Sailerová, Mgr. - advokát

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí Jiřího z…, Praha 3 Bezdlužná

Specializujeme se na advokátní služby. Zaměřuji se na občanské, procesní a správní právo.

7Jícha Pavel, JUDr. Ing.

Nabídka advokátních služeb v oblasti obchodního, občanského, pracovního, procesního a správního práva. Poskytování činnosti i v anglickém a ruském jazyce.

8JUDr. Filip Soják, advokátní kancelář

JUDr. Filip Soják nabízí právní služby v oblastech obchodního, občanského, rodinného, správního, trestního, přestupkového, pracovního, procesního, rozhodčího, mezinárodního a dražebního práva.

9JUDr. Ing. Pavel Sorokáč

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pařížská 68/9, Praha 1

Nabízíme právní služby. Obchodní, správní, stavební a procesní právo.

10JAN VUČKA, advokát

Nabízím advokátní kancelář, ze specializací na procesní agendu. Dále na trestní, rodinné, správní právo. Dle potřeby zajistíme účast specialistů z dalších oborů.


Firmy v dalších lokalitách


Procesní správní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Procesní správní právo najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.