Hledáte ideální byt 2+1? Nabízí se vám řada možností, které splní vaše představy o moderním a pohodlném bydlení. Prodej bytů 2+1 vám přináší skvělou příležitost objevovat atraktivní nabídky v lokalitě Stebno. Ať už preferujete klidné prostředí nebo blízkost k centru, najdete přesně to, co vám vyhovuje.
1–10 firem z 42 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Provádím realitní a finanční činnost. Zaobírám se prodejem či pronájmem bytů, rodinných domů, komerčních i průmyslových nemovitostí. Dále nabízím hypoteční i pojišťovací služby.
Poskytujeme služby v oblasti prodeje a pronájmu realit. Dále zajistíme prodej či pronájem bytu, domu, pozemků, komerčních a rekreačních objektů. Dále nabízíme poradenský a právní servis. Provádíme i kolaudace nebytových prostor či nabízíme prodej montovaných dřevostaveb a nízkoenergetických domů.
MAKLER SERVICE REALITY s.r.o., se sídlem U Ráje 403, 403 21, Brná-Ústí nad Labem, v okrese Ústí nad Labem a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 185439, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je:…
Zaobíráme se prodejem, koupí a pronájmem bytů, rodinných domů, pozemků, rekreačních objektů, komerčních i nebytových prostor. Poskytujeme právní a finanční služby. Nabízíme odbornou pomoc při získání hypotečních úvěrů a pojištění nemovitosti.
Zajišťujeme profesionální služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Naše zkušenosti a důraz na bezpečnost poskytnou klientům klid během celého obchodního procesu.
Specializujeme se na kompletní správu nemovitostí se zaměřením na společenství vlastníků a družstevní domy. Služby v oblasti technické, právní a ekonomické, včetně úplného vedení účetnictví.
Specializujeme se na prodej bytů, rodinných domů a pozemků. Nabízíme komplexní poradenství při realitních transakcích a zajišťujeme financování. Naší prioritou je kvalitní a bezpečný servis pro naše klienty v Ústí nad Labem.
Poskytujeme spolehlivé realitní služby v Pacově a okolí. Nabízíme pronájmy, prodeje i odhady všech typů nemovitostí. Pomáháme klientům při výběru, financování a uzavření obchodů.
Nabízíme služby v oblasti realit, včetně prodeje, rekonstrukce a výstavby nemovitostí. Naším cílem je splnit představy klientů a zajistit kompletní servis v realitním trhu s důrazem na individuální přístup.
V roce 2005 RE/MAX také zahájil svojí činnost na trhu České republiky, aby zde zopakoval svůj celosvětový úspěch. V České republice má RE/MAX dle nezávislé tržní studie nejznámější značku a největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.