Prodej dámských, pánských klobouků – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Květuše Blahoutová Pokorná - Svatební a společenské studio KVĚTUŠE

4.7
★★★★★
★★★★★
(87)
Jasmínová 6/1, Most
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Prodáváme a půjčujeme dámské, pánské a dětské svatební i společenské šaty včetně svatebních doplňků a obuvi. Dále zajišťujeme snubní prsteny, svatební oznámení, svatební dorty i květiny. Vyrábíme ozdoby na auta, doplňky i stojany na dorty, závoje či klobouky a doplňky do vlasů.

2Blanka Lachmanová - Krejčovství

Specializuji se na šití a opravy oděvů dámských i pánských klasických i moderních. K našim aktivitám patří také výroba plstěných a jiných klobouků, historických kostýmů a uniforem.

3Lípová Květa1 pobočka

Komenského 100, Řevnice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme obuv, kabelky, batohy, tašky, peněženky, punčochové zboží, čepice a rukavice. Široký sortiment dětských bot a sezónní obuvi.

4Pracovní oděvy Jiří Vyskočil - Internetový obchod, eshop1 pobočka

Internetový obchod zabývající se prodejem pracovních pomůcek, obuvi, ochranných pomůcek, pracovních oděvů, ponožek, klobouků, čepic a doplňků. Prodáváme dámskou, pánskou, sportovní a pracovní či vycházkovou obuv. Nabízíme ochranné i bezpečnostní pomůcky včetně pracovních oděvů. Pracovní oděvy Jiří…

5Uhlíř Michal (Praha)1 pobočka

Výroba čepic a šál na zakázku. Klubové, sportovní šály, zimní čepice.

6NEEL s.r.o.- Personality

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sofijské náměstí…, Praha 4- Modřany Bezdlužná

Naším oborem je výroba, velkoobchod a maloobchod s módními a oděvními doplňky: klobouky, čepice, rukavice, kabelky, peněženky, deštníky, šály, šátky, barety, parea, letní obuv. Zastoupení značek Passigatti, Pawonex, Uno Fashion.

7Čermáková Ladislava - KOŽEŠNICTVÍ

Specializujeme se na výrobu, opravy a prodej výrobků a doplňků z kůže a kožešiny. Šijeme na zakázku a přešíváme starší výrobky.

8Haleš Zdeněk - Kožešnictví Haleš

Nabídka internetového prodeje oděvů a doplňků z kožešin. Prodáváme kožichy a vesty, čelenky i čepice pletené s ocasem či bambulí, ledvinové pásy a rukavice či rukávníky. Dodáváme bundy, dětské bačkory a límce, šály kožešinové či pletené s bambulí a pánské klobouky a další zboží.

9Laliková Miroslava - LALIK MÓDA

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Čs. armády 19/928, Praha 6 - Bubeneč
Otevřeno od 10:00

Firama nabízím módní oděvy pro věkové kategorie od 16 let a více. Velikosti od 36 do 54. Poradí každé zákaznici.

10Kotábová Jolana - Dámské módní klobouky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 247/19, Praha 1 - Malá… Bezdlužná

Vytvářím návrhy dámských klobouků. Každý klobouk je originál a je ručně zpracován. Klobouky vyrábím elegantní i extravagantní podle materiálu, barvy, aktuálních trendů a příležitosti. Navrhuji zimní modely i letní slaměné klobouky. Na zakázku vám vytvořím jakýkoli klobouk podle vašich představ.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dámských, pánských klobouků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej dámských, pánských klobouků najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.