Prodej dřevěných obalů – Střední a Severní Čechy

Prodej dřevěných obalů je v oblasti Střední a Severní Čechy stále velmi žádaný. Tyto obaly jsou ideální pro přepravu různých produktů, jako jsou například potraviny, nápoje, kosmetika a mnoho dalšího.

1–10 firem z 142 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se komplexním zpracováním dřeva. Unikátní technologie pásových pil dokáže zpracovat silnou kulatinu v průměru nad 40 cm. Jsme největším výrobcem stavebního a truhlářského řeziva a radiálních lamel s následnou výrobou lepeného hranolu. Dále vyrábíme také střešní latě a paletový přířez.

Poslat poptávku lesstimber.cz 322 318 068

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti kontejnerové autodopravy. Specializujeme se na odvoz odpadu, odvoz suti, dovoz a prodej sypkých materiálů a dovoz palivového dřeva. Nabízíme přistavení kontejneru na objemný odpad i stavební suť. Poskytujeme pronájem plotů. Kontaktujte nás.

Poslat poptávku popek-kontejnery.cz 736 485 823

Specializujeme se na kompletní zemní práce, opravy a výstavbu inženýrských sítí a dopravu sypkých materiálů. Mezi naše další služby patří pronájem plošin a prodej uhlí, písků a drtí. Uhlí přivezeme až k vám domů.

Poslat poptávku mazdra.cz 774 946 394

Zabýváme se prodejem a montáží garážových vrat, vjezdových bran, závor, parkovacích zábran a stínicí techniky od žaluzií po bioklimatické pergoly. Jsme autorizovaný prodejce produktů LOMAX a ISOTRA. Kontaktujte nás.

Poslat poptávku friposmont.cz 416 732 552

Zabýváme se výrobou palet a prodejem europalet pro všechny typy produktů a dodáváme rovněž další obdobné výrobky vhodné pro převoz a uskladnění zboží. Máme velké zkušenosti s výrobou atypických palet, které jsou zárukou ochrany pro vaše výrobky. Specializujeme se také na výrobu beden pro

Poslat poptávku paletservis.eu 315 741 527

Nabízíme Vám kompletní paletový servis: výkup, prodej palet, opravu palet a pronájem palet atd. Navštivte nás v naší provozovně v obci Herink (Říčany u Prahy), cca 5 km od exitu 11 na dálnici D1.

Poslat poptávku paletovyservis.com 608 481 488

Provádíme výkup železa a barevných kovů. Provozujeme kontejnerové služby včetně likvidace odpadů a prodáváme propan-butan, uhlí, koks, palivové dřevo, písek a štěrk. Prodej nádob na odpady.

Poslat poptávku limaekosluzby.cz 327 531 127

8 JIHOOBAL, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou paletových přířezů a stavebního řeziva. Dále prodáváme piliny, krajiny a kůry. Specializujeme se také na prodej paliv. Kontaktní údaje a telefonní číslo naleznete na našich internetových stránkách. Obraťte se na nás!

Poslat poptávku jihoobal.cz 602 689 520

Zabýváme se prodejem a výkupem palet. Zaměřujeme se také na přepravníky, kovové boxy, europalety, dřevěné palety, mars bedny, plastové přepravky, plastové boxy, KTP boxy či plastové ohrádky. Poskytujeme poradenství k výrobkům a dopravu na místo určení. Bližší informace naleznete na našich…

Poslat poptávku epalety.cz 487 877 024

Jsme firma zabývající se výrobou a vývojem vnitřních i venkovních boxů a vybavení stájí. Nezávazně a zdarma zaměříme Vaši stáj a následně Vám zašleme elektronické návrhy stájí či boxů včetně cenové kalkulace. Kvalitní, celoroční přístřešky pro koně za bezkonkurenční ceny. Kovové prvky dodáváme dle…

Poslat poptávku 603 529 989

Prodej dřevěných obalů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dřevěné obaly jsou velmi odolné a zároveň ekologické, což je pro mnoho zákazníků velkým lákadlem. Na trhu je mnoho dodavatelů dřevěných obalů, ale je důležité vybrat si spolehlivého a kvalitního dodavatele. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele dřevěných obalů v oblasti Střední a Severní Čechy, doporučujeme se obrátit na firmu. Jsme specialisté na výrobu a prodej dřevěných obalů a nabízíme široký sortiment produktů za velmi konkurenceschopné ceny. Kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího dřevěného obalu pro Vaše potřeby.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.