Prodej dýhy – Střední a Severní Čechy

Prodej dýh v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní materiál pro své řemeslné projekty. Dýhy jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou ideální pro výrobu nábytku, obkladů a dalších dekorativních prvků.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1BREST Raspenava s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nisy 117, Chrastava Bezdlužná Ověřená

Jsme zakázkové truhlářství. Podle vašich představ vyrobíme nábytek všeho druhu – kuchyně, vestavěné skříně, postele, schodiště atd. Vyrábíme i venkovní konstrukce. Na výrobu používáme masivní dřevo, dřevěné dýhy, lamino a další materiály na bázi dřeva.

2VEŠO - LAMINART s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
U Stavoservisu 527/1, Praha 10 - Malešice Bezdlužná Ověřená

Dovážíme vysokotlaké lamináty, umakart, compacty, formica, lamino desky, pracovní desky, exteriérové kompakty přírodní dýhy, dýhy na HPL, kamenné dýhy, kovolamináty, umělý kámen a jiné dekorativní materiály pro české a slovenské truhlářské subjekty. Další sortiment si můžete prohlédnout na…

3Ing. Petr Německý - Laminat 4U2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jungmannova 375, Králův Dvůr Bezdlužná Ověřená

Dodáváme vysokotlaké lamináty a kompaktní desky. Lamináty HPL nabízíme ve velkém množství variant barev, struktur i povrchů. Dále dodáváme dekorační materiály – dřevěné obklady, profilované dřevěné panely, kamennou dýhu a další materiály. U nás seženete materiály pro dekoraci stěn.

4David Krobot - Truhlářství a podlahářství1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Polní 733, Neratovice Bezdlužná

Truhlářství a podlahářství. Vyrábíme vestavěné skříně, skříně a nábytek na míru, schodiště, pokládka a prodej podlah, vyrábíme špaletová okna, bezfalcové dveře, dýhovaný i laminovaný nábytek a pergoly. Eshop na profesionální nátěry a příslušenství Osmo Color pro vnitřní a vnější použití.

5DÝHY ACER s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Masarykova 381/387, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s dřevotřískovými deskami a dýhami.

6FURNIERTECHNIK Raspenava s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Raspenava 189, Raspenava Bezdlužná

Zabýváme se výrobou nábytkových, dveřových, parketových sesazenek. Dále nabízíme kotoučové role na výrobu nábytkových hran.

7DŘEVOBIS, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(47)
Dobronická 892, Praha 4 Kunratice Bezdlužná

Prodej dřevotřískových desek, surových, OSB, dýhovaných, laminátových. Dále nabízíme truhlářské překližky, laťovky, sololity, lakolity, hobry, palubky, kuchyňské desky, dýhované hrany, kovové úchytky, atd.

8BOHEMIA HOLZ s.r.o.

“BOHEMIA HOLZ Praha” již má svoji tradici. Jednatelem firmy je Ing. Milan Horníček, který působí v dřevařské branži 30 let. Nabízíme prodej překližek a dalších dřevěných materiálů.

9TORAPO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Průmyslová 618, Měšice Bezdlužná

Zbýváme se velkoobchodním i maloobchodním prodejem přírodních dýh, řeziva a teras. Nabízíme sortiment z tuzemského i exotického dřeva. Dýhy / řezivo / dýhové hrany / stolové desky / dřevo na lodě / terasy / výroba řeziva / výkup kmenů.

10Janoušek Petr - Prodej dřeva

Vyrábíme a prodáváme prizmovaná prkna, trámy, dýhy a kulatiny.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej dýhy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří nabízejí široký výběr dýh v různých barvách a vzorech. Tyto dýhy jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a jsou odolné vůči vlhkosti a teplotním změnám. Pokud hledáte kvalitní dýhy v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat místní prodejce a zjistit více informací o jejich nabídce. S dýhami z oblasti Střední a Severní Čechy budete mít jistotu, že vaše řemeslné projekty budou vypadat skvěle a budou odolné po mnoho let.