Prodej fary – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1AGRA Český ráj a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Všeň 124, Všeň Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se živočišnou výrobou a rostlinnou výrobou. Nabízíme prodej hovězího masa a prodej krmného obilí. Provozujeme jídelnu ve Všeni. Dále nabízíme pronájem a prodej nemovitostí, pronájem zemědělské půdy a odkup zemědělské půdy. Součástí našeho areálu je Galerie Český ráj.

2První jílovská a.s.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Čs. armády 547, Jílové u Prahy Bezdlužná

Naše společnost První jílovská a.s. (možno užívat tvar 1. jílovská a.s.) je organizačně členěna do třech divizí - Ústředí, Exar, Kovo. Divize Ústředí se zabývá pronájem nebytových prostor, kanceláří, hal ke skladování, výrobních prostor v Jílovém u Prahy a blízkém okolí.

3Městys Měcholupy

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Měcholupy 12, Měcholupy u Žatce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec. Nachází se zde základní škola, mateřská škola a pečovatelský dům. Na…

4Obecní úřad Libčeves

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
K Zámku 1, Libčeves
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

5Národní zemědělské muzeum - NZM Praha, s.p.o. Ministerstva zemědělství4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(3293)
Kostelní 1300/44, Praha 7 -Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme muzeum a vystavujeme stálou expozici Jede traktor a sezónní venkovní expozice Muzejní farma. Služby pro badatele poskytuje archiv a fotoarchiv NZM. Pronajímáme prostory pro firmy, společenské akce a filmování.

6ENERGO Kačice, s.r.o.

ENERGO Kačice, s.r.o., se sídlem K Farmě 28, 273 04, Kačice, v okrese Kladno a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 33447, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2009. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené…

7Remax Gold - Radek Farkaš

Remax Gold - Radek Farkaš, se sídlem Dvorská 4950/8, 466 01, Jablonec nad Nisou, v okrese Jablonec nad Nisou a v kraji Liberecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1992. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

8Družstvo Farského 10, družstvo

Družstvo Farského 10, družstvo, se sídlem Farského 1389/10, 170 00, Praha-Holešovice, v okrese Praha 7 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. Dr 2370, Městský soud v Praze. Právní forma Družstvo. Založení v roce 1995. Předmětem podnikání je: pronájem bytů a nebytových…

9FARAON reality, s.r.o. (pobočka Praha 2 - Vinohrady)1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(115)
Polská 1211/26 , Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Zajistíme prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Zaměřujeme se na prodej rezidenčních nemovitostí, činžovních domů, investičních nemovitostí, lesů a pronájem kanceláří a skladů.

10FARMY.CZ s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Jednořadá 1051/53, Praha 6-Bubeneč Bezdlužná

Poskytujeme provoz realitní kanceláře zaměřené výhradně na zemědělské nemovitosti a dále zajištění prodeje polí, luk, orné půdy, statků, farem a lesů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej fary v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej fary najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.