Prodej gabionů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1HORKA stavební, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(41)
Dobročovická, Úvaly Bezdlužná

Nabízíme betonové zámkové a velkoplošné dlažby, dále spárovací hmoty rompox, drátěné ploty, zděné ploty, betonové obrubníky, zdící systémy, žlaby, kanalizace, mrazuvzdornou dlažbu, vodoměrné šachty, stavební zatravnovaci dlažby, chodníky, gabiony a jejich realizace, schody, inženýrské sítě,…

2ASA DOCK s.r.o.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(16)
České mládeže, Liberec
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Specializujeme se primárně na likvidaci stavebních odpadů a jejich třídění a recyklaci. Dále se zaměřujeme na prodej stavebních recyklátů, štěrku, písků a zeminy. Provozujeme také nákladní autodopravu a provádíme zemní práce.

3A-Construct s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na dodávky a montáže střech, fasády budov. Stavíme opěrné zdi z gabionů a stabilizujeme svahy. Pronajímáme lešení. Prodáváme také palivové dřevo. Nákladní doprava do/nad 3,5 tuny.

41.jizerskohorská stavební společnost, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 392, Hodkovice nad… Bezdlužná

Specializujeme se na vodohospodářské, zemní a výkopové práce. Provádíme zpevnění plochy, gabionové zdi, plochy ze zámkové dlažby a asfaltového betonu.

5PSB-LBC s.r.o. - Gabiony Liberec

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará 35, Liberec XXXIII…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naším oborem je výstavba gabionových konstrukcí. Prodej gabionů svařovaných i pletených. Výstavba vyztužených svahů a násypů. Zabýváme se prodejem a výstavbou plotů.

6REDOMA, s.r.o.

Prodáváme a montujeme sekční, výklopná a rolovací garážová vrata. Nabízíme vjezdové brány, vchodové, interiérové dveře, střešní, klasická dřevěná a plastová okna a schodišťové systémy. Dodáváme sítě proti hmyzu, markýzy a stínící techniku. Také poskytujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej dřeva.

7GABIONET s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
F.V.Veselého , Praha 20 Horní… Bezdlužná

Specializujeme se na prodej gabionových produktů. V našem sortimentu naleznete sítě, koše, spirály, svorky a spony. Nabízíme gabiony, ploty, dlažby a dřevěné terasy, ale ani další stavební činnosti nám nejsou cizí. Pracujeme vždy s kvalitními materiály a prověřenými dodavateli. Obraťte se na nás,…

8GABIONCENTRUM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Česká 91 , Liberec Bezdlužná

Firma GABIONCENTRUM působí po celé České republice a zabývá se prodejem a realizací svařovaných a pletených gabionů. Nabízíme Vám více než 15 let zkušeností v oblasti gabionů a problematiky zajištění svahů, rovněž i využítí gabionů jako prvků v zahradní architektuře (ploty, designové prvky, obklady…

9DOPS Bohemia trading s.r.o.- Pletivo.com

Spodní 1 , Praha 5- Lahovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Prodáváme gabiony, pletivo poplastované, ploty, dřevěné plotovky (sušená smrková prkna), pletivo na voliéry a sloupky.

10GABBIONE company s.r.o.

Specializujeme se na gabiony. Výstavba gabionových plotů, zdí i dekorací do zahrad, opěrných, okrasných gabionů.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej gabionů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej gabionů najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.