Prodej kartonplastových obalů – Střední a Severní Čechy

Prodej kartonplastových obalů je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaný. Tyto obaly jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zajišťuje vysokou odolnost a ochranu při přepravě zboží.

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1PROBAL KLADNO a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
V. Kratochvíla 274, Kladno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme chráněná dílna, která vám poskytujeme komplexní služby v oblastech balení zboží, zavařování produktů do PE/PP sáčků, kompletace produktů, polepování produktů a prodejní propagace. Navrhujeme, vyrábíme a sestavujeme prodejní stojany a barkety, které zviditelní vaše produkty.

2MATEO PACKING s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(75)
Újezdec u Luštěnic…, Luštěnice

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalových materiálů. V našem sortimentu naleznete lepící pásky a palety, kartonáže, papírové hrany a stretch folie. Věnujeme se recyklaci potištěných i barevných fólií. Výrobky dodáváme v rámci České republiky i zahraničí.

3Rajapack s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Nupaky 148, Nupaky Bezdlužná

Online prodej obalů, obalových materiálů, manipulační techniky. Více než 4500 produktů skladem: kartonové krabice, obálky, sáčky, lepící pásky, bublinkové fólie, palety, stretch fólie, igelitové a papírové tašky, potisk tašek, dárkové balení, obalová technika atd. Rychlé dodání do 2-3 dnů.

4TAVOČER s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(261)
Nad Vinným potokem…, Praha 10 - Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Tavočer nabízí stěhování bytů a firem, tyto služby zajišťují již od roku 1999. Na základě této dlouholeté praxe nabízí firma Tavočer odbornou kvalitu stěhovacích a dalších souvisejících služeb. V jejich týmu pracují jen profesionální stěhovací pracovníci, kteří umí vyjít vstříc vašim…

5Panto Trading s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(70)
Dubská 258, Kladno Bezdlužná

Nabízíme kartonové a papírové obalové materiály, lepící pásky. Velkoobchod a maloobchod se školními a kancelářskými potřebami.

6PRAGOLINE s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Žirovnická 3124/1, Praha 10 - Záběhlice Bezdlužná

Kompletní polygrafický servis, výrobu papírových a PVC obalů na zakázku - kartonáž, krabice, krabičky, sáčky. Také vyrábíme reklamní cedule a bannery, tisk od vizitek po knihu, výroba a prodej reklamních předmětů, výroba tubusů.

7Wassa s.r.o.1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Příšovice 157, Příšovice Bezdlužná

Nabízíme velké množství expresních služeb ve výrobě a vývoji obalových materiálů a logistiky. Poskytujeme rychlé a flexibilní služby přizpůsobené potřebám našich zákazníků.

8SAPRIL s.r.o.4 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Skyřická 221, Most-Vtelno

Společnost SAPRIL s.r.o. je česká firma, založená roku 1999, která je dceřinou společností holdingu SAPRIL GROUP s.r.o. Společnost se zabývá výrobou a prodejem kompletního sortimentu obalového materiálu, který dodává v rámci celé České republiky a EU.

9OBCHOD NISA s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(78)
Strakonická 130/23, Liberec

Nabízíme prodej obalového materiálu a pytle na odpad a ochranné pracovní pomůcky a to na ochranu dýchání a sluchu i také zraku a hlavy a dále nabízíme kompletní kancelářské potřeby a čistící a úklidové stroje a materiál a drogistické zboží a potřeby pro zvířata i další věci.

10Jiří Hrádek - Jubal

Velkoobchod s obaly v Žatci. Prodáváme tašky, sáčky na potraviny i odpad. Jednorázové nádobí a ozdoby na párty. Papírové, plastové a hliníkové nádobí. Hygienické a ochranné potřeby. Alobal, fólie, stuhy, dekorace. Pytle, plachty a stavební lepicí pásky. Doprava je zdarma pro objednávky nad 3.000 Kč…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej kartonplastových obalů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Kartonplastové obaly jsou také velmi lehké a snadno se skladují, což je pro mnoho firem velkou výhodou. Díky svému designu jsou tyto obaly také velmi estetické a přitahují pozornost zákazníků. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele kartonplastových obalů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat firmy uvedené níže. Tyto firmy nabízí široký výběr obalů různých velikostí a tvarů, které splní vaše požadavky a potřeby.