Prodej kovaných plotů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho kovářských dílen, které se specializují na výrobu kovaných plotů. Tyto ploty jsou nejen krásné, ale také velmi odolné a bezpečné.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem hutního materiálu. Dodáváme plochou ocel, profilovou ocel, betonářskou ocel, kari sítě, traverzy, trubky, plechy, hranoly a mnoho dalšího. Specializujeme se také na zakázkovou kovovýrobu a svařování kovů.

Poslat poptávku hutnimaterial-benesov.cz 777 874 674

2 RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.

Zabýváme se maloobchodním a velkoobchodním prodejem širokého sortimentu stavebního materiálu. Nabízíme vám dřevěné palubky, OSB desky, hoblovaná prkna, KVH hranoly, spárovky, plotovky a mnoho dalšího.

Poslat poptávku rhobchod.cz 721 875 999

3 KOMET, spol. s r.o.

Dodáváme obuvnický materiál, brašnářský materiál a ševcovský materiál pro obuvníky, brašnáře, ševce i sedláře. V naší nabídce naleznete podpatky, podrážky, podešve, šněrovadla, ortopedické pomůcky a mnoho dalšího.

Poslat poptávku obuvnicky-material.cz 272 705 989

Poskytujeme vám kvalitní zámečnické práce. Na zakázku vyrábíme schodiště, vrata, brány, zábradlí, mříže, ploty a další produkty zámečnické výroby. Kontaktujte naše zámečnictví. Přijedeme za vámi na osobní schůzku.

Poslat poptávku kylies.cz 737 124 110

Zámečnické práce. Montáže bezpečnostních dveří, trezorů, zámků, kování. Klíče, systémy generálního klíče, vrata, mříže, ploty, trezory. Zámečnická pohotovost.

Poslat poptávku nemec-zamecnictvi.com 602 653 752

Zakázková výroba uměleckých předmětů, kovaných plotů, bran, nábytku a interiérových doplňků, nabízíme strojní kování.

Poslat poptávku 608 066 272

Prodej železářského a stavebního zboží. Nabízíme hřebíky, vrtáky, šrouby, kování, zámky, pily, sekyry, lopaty, rýče, nůžky, žebříky, brusky a vrtačky, dále čerpadla, míchačky, kolečka, kamna, hrnce, příbory, talíře, sklenice, baterie, hadice, schránky, klempířské výrobky. Vyrábíme klíče a autoklíče.

Poslat poptávku kmkservis.cz 777 779 921

Prodáváme stavební i truhlářské řezivo, sušené hoblované hranoly, OSB desky a palubky, plotovky a další dřevěný materiál. Truhlářské potřeby, broušení, prodej pil.

Poslat poptávku drevo-rezivo.cz 775 998 195

Věnujeme se převážně kovovýrobě na zakázku. Menší ocelové konstrukce, pojezdové brány, interiérové a exteriérové doplňky, nástavby na automobily, lodě, karavany, mříže, schody, zábradlí, vývěsní štíty, vinotéky, sportovní potřeby, vybavení prodejen a cykloservisů, kompletní renovace prakticky všeho…

Poslat poptávku mkmetal.cz 732 624 432

Firma Besaleel sídlí ve městě Kutná Hora a oborem její činnosti je zakázková kovovýroba. Kvalitní kovovýroba je vyráběna z materiálů ocel, hliník, nerez v kombinaci se dřevem nebo sklem. Specifikace zakázek je různorodá podle přání zákazníka, vyrábíme a dodáváme schodiště, nerezové zábradlí, zimní…

Poslat poptávku besaleel.cz 602 214 547

Prodej kovaných plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní kované ploty v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na místní kováře, kteří vám nabídnou širokou škálu designů a možností přizpůsobení vašim potřebám. Kované ploty jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají trvanlivé a esteticky působivé řešení pro svůj pozemek. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho zkušených kovářů, kteří vám rádi pomohou s výběrem a instalací kovaných plotů.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.