Prodej krbového dřeva – Střední a Severní Čechy

Krbové dřevo je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi oblíbené. Prodej krbového dřeva je zde velmi žádaný, a to zejména v zimních měsících.

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Turyna Jaroslav - KRBY

4.3
★★★★★
★★★★★
(75)
Petra Bezruče 476, Pečky
Otevřeno do 17:00

Klasické, moderní, bio, vnitřní, zahradní krby, kamna, kachlová kamna. Stavba krbů na klíč. Dovre, Aduro, Thorma, Focus, Sequin, Stüv, Bodart & Gonay. Renovace, opravy starších krbů. Krbové vložky Steko, Spartherm, Kobok, Stűv.

2KRBY KOMPLET - David Naďo

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Bylany 88, Chrášťany – Bylany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti vytápění domů, bytů a zahradních krbů. V našem sortimentu najdete kamna, krby a krbové vložky. Dodáváme palivové dřevo z českých lesů velmi vysoké kvality. Zaměřujeme se i na výstavbu, frézování a vložkování komínů. Působíme ve Středočeském kraji, ale…

3ELZASTAV s.r.o.4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(221)
Náměstí 112, Křinec Bezdlužná

Je to mladá obchodní společnost nabízející široký sortiment průmyslových výrobků. Sortiment čítá přes 7.500 položek. Firemní motto zní: "vše co je doma třeba". Tato věta plně charakterizuje poslání, společnosti a sice nabízet zákazníkům vše co mohou potřebovat ve svých domovech, na svých zahradách…

4Jech Ladislav - uhelné sklady2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Máchova 2267, Nymburk Bezdlužná

Paliva: ledvické hnědé, sokolovské hnědé, ostravský koks, německé brikety, palivové a krbové dříví. Dovoz písku a betonu, odvoz stavební suti v kontejnerech.

5PILA ČERMÁK s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Jabkenice 161, Jabkenice Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním a prodejem palivového dřeva a štípaného dřeva. Dřevo na topení patří mezi hlavní služby firmy pro naše zákazníky převážně v oblasti Mladé Boleslavi. Poskytujeme i dopravu.

6KRBY B+B s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(106)
Sukorady 96, Sukorady Bezdlužná

Zabýváme se realizací atypických teplovzdušných, teplovodních, kachlových a elektrických krbů i krbových kamen.

7DEBLICE - lesy s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(96)
Deblice 174, Dymokury Bezdlužná

Nabízíme kvalitní palivové a krbové dřevo. Krbové dřevo prodáváno v sáčcích různých velikostí či v jednorázových bednách. Palivové dřevo prodáváno jako sypaná směs štípaného dřeva, či jako metrové v koláče řezané na 1m.

8Správa městských lesů Benátky nad Jizerou

Hájovna 52, Benátky nad Jizerou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme služby pro vlastníky lesů, parků a zahrad. Nabízíme prodej, štípání a dovoz palivového dřeva, řeziva a jednoduchých dřevěných výrobků.

9EUROPALIVO, s.r.o.1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Všechromy 77, Strančice Bezdlužná

Prodej a zpracování stavebního řeziva, palubky, plotovky, eko brikety, peletky, krbové dřevo, konstrukční hranoly a OSB deseky, MFP panely, exotické terasy, WPC terasa a Grenadeck. Výroba plotů, pergol a altánů. Autodoprava s hydraulickou rukou.

10Komíny Vorel

Horoušánky 171 , Horoušánky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou komínů, stavbou krbů a krbových komínů, prodejem krbových kamen.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej krbového dřeva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Krbové dřevo je ideální pro vytápění domů a chalup, a to nejen díky svému příjemnému vzhledu, ale také díky své účinnosti. Pokud hledáte kvalitní krbové dřevo v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na naše služby. Nabízíme široký výběr krbového dřeva různých druhů a velikostí, které splní vaše požadavky. S naším krbovým dřevem si můžete být jisti, že vám bude sloužit dlouhodobě a spolehlivě. Kontaktujte některou z firem a objednejte si krbové dřevo již dnes!