Prodej manipulační techniky – Střední a Severní Čechy

Prodej, manipulační techniky a oblast Střední a Severní Čechy jsou tři klíčová slova, která se v oblasti obchodu a marketingu často vyskytují. Manipulační techniky jsou důležitým nástrojem pro prodejce, kteří se snaží ovlivnit chování zákazníků a přimět je k nákupu.

1–10 firem z 852 nalezených Filtry

1ENPRAG, s.r.o. – Specialista na kovový nábytek3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
K Holyni 833/42, Praha 5 – Slivenec Ověřená

Nabízíme vám široký výběr kovového nábytku od renomovaných evropských výrobců. U nás zakoupíte nábytek do dílen, průmyslových podniků, kanceláří, zdravotnických zařízení i škol. Prodáváme dílenské stoly, výškově stavitelné stoly, policové regály, kancelářské skříně, gitterboxy, městský…

2Polešovský Karel – jeřáby1 pobočka

Riedlova 913, Desná Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální jeřábnické práce a vazačské práce. Mezi naše další služby patří pronájem autojeřábů s vyškolenou obsluhou. Naše mobilní autojeřáby poskytujeme pro stavební práce, montáže ocelových konstrukcí, umístění bazénů, kácení stromů, překládku stavebních buněk a další práce.…

3Polešovský Karel – autojeřáby

Příkrá 267, Desná II Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální jeřábnické práce a vazačské práce – zdvih těžkých břemen a nakládku nadrozměrných předmětů. Dále vám poskytujeme pronájem autojeřábů s vyškolenou obsluhou. Naše mobilní autojeřáby využijete pro stavební i průmyslové práce.

4Mixánek s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Přepeřská 1302, Turnov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem kladkostrojů LIFTKET. V naší nabídce naleznete elektrické řetězové kladkostroje, které jsou nejprodávanějšími kladkostroji v Evropě. Součástí naší nabídky jsou kladkostroje pro zábavní průmysl, speciální kladkostroje a komponenty pro podvěsné jeřáby.

5STASTO Automation s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(29)
K Náklí 512, Týnec nad Sázavou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Naše firma působí v oblasti automatizace více než 25 let. Spojujeme komplexní nabídku produktů, k nimž patří pneumatické prvky, průmyslové armatury, periferie pro roboty, otočné stoly a manipulátory. Poskytneme vám technickou konzultaci a zajistíme prvotřídní servis.

6Cidlinský Miloš s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kněžmost-Chlumín 18, Kněžmost Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na výkup, prodej a servis manipulační techniky i náhradních dílů. Nabízíme školení řidičů vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky, obsluhy pracovních plošin a školení jeřábníků. Součástí našich služeb jsou i technické prohlídky a revize LPG.

7Cidlinský Miloš (pobočka Turnov)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 1089, Turnov Bezdlužná

Výkup, prodej a servis manipulační techniky i náhradních dílů, nabídka technických prohlídek, montáží LPG a školení řidičů vysokozdvižných vozíků.

8Cidlinský Miloš (pobočka Praha 9-Letňany)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Beranových 140, Praha 9-Letňany Bezdlužná

Výkup, prodej a servis manipulační techniky i náhradních dílů, nabídka technických prohlídek, montáží LPG a školení řidičů vysokozdvižných vozíků.

9ENPRAG, s.r.o. - Specialista na kovový nábytek (Praha-město)3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(22)
K Holyni 833/42, Praha 5
Otevřeno do 17:00

Nabízíme široký výběr kovového nábytku od renomovaných evropských výrobců – britské firmy BISLEY, německé firmy C+P a řady tradičních českých výrobců. Nízké ceny, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis. Internetový prodej a kamenný obchod nábytku - kovové kartotéky, lístkovnice, registratury,…

10NOVOTNÝ s.r.o. - Regály a regálové systémy (Praha-východ)8 poboček

Podnikatelská 539, Praha 9-Běchovice …
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Dodáváme a montujeme skladové systémy pro průmysl, obchod a administrativu. Nabízíme kompletní projektové a inženýrské služby. Regály, knihovní regály, obchodní, paletové, pevné, posuvné, vícepodlažní, knihovní regály, konzolové, policové, stojanové, nástěnné, univerzální ocelové skříně,…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej manipulační techniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří se specializují na manipulační techniky a využívají je k úspěšnému prodeji svých produktů.

Prodej je proces, který zahrnuje mnoho různých kroků, od získání zákazníka až po uzavření obchodu. Manipulační techniky jsou důležitým prvkem tohoto procesu, protože umožňují prodejcům ovlivnit chování zákazníků a přimět je k nákupu. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří se specializují na manipulační techniky a využívají je k úspěšnému prodeji svých produktů.

Manipulační techniky jsou různé a mohou zahrnovat například vytváření pocitu nedostatku, využívání autority nebo vytváření emocionálního napětí. Tyto techniky jsou často používány v oblasti prodeje, ale mohou být také využity v jiných oblastech, jako je například politika nebo reklama.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří se specializují na manipulační techniky a využívají je k úspěšnému prodeji svých produktů. Tyto techniky mohou být velmi účinné, ale je důležité je používat s rozvahou a eticky. Manipulace zákazníků může vést k negativním důsledkům, jako je například ztráta důvěry a reputace.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří se snaží využít manipulační techniky k úspěšnému prodeji svých produktů. Je důležité si uvědomit, že tyto techniky mohou být velmi účinné, ale je třeba je používat s rozvahou a eticky. Použití manipulace může vést k negativním důsledkům, jako je například ztráta důvěry a reputace.