Prodej masožravých rostlin – Střední a Severní Čechy

Prodej masožravých rostlin je v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější. Tyto rostliny jsou ideální pro milovníky netradičních rostlin, kteří chtějí mít v domě něco výjimečného.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Beran Pavel - Zahradnictví kruh

4.7
★★★★★
★★★★★
(717)
Kruh 209, Kruh Bezdlužná

Subtropické zahradnictví s dlouhou tradicí v pěstování a zasílání otužilých rostlin. V současné době fungujeme jako internetové zahradnictví, ale i jako zahradnictví, kde si můžete rostliny vybrat přímo ve sklenících nebo produkčních plochách.

2Masozravci.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Děčín XXIV-Krásný…, Děčín XXIV-Krásný… Bezdlužná

Masozravci.cz, se sídlem Děčín XXIV-Krásný Studenec 55, 405 02, Děčín XXIV-Krásný Studenec, v okrese Děčín a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 36135, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 6 - 9…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej masožravých rostlin v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabídka prodeje masožravých rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi široká a zahrnuje různé druhy, jako jsou například masožravé rostliny s nálevkovitými listy, masožravé rostliny s lepkavými listy nebo masožravé rostliny s pastičkami. Tyto rostliny jsou velmi zajímavé a mají nejen dekorativní, ale i funkční využití. Pokud hledáte něco neobvyklého, určitě byste měli navštívit prodej masožravých rostlin v oblasti Střední a Severní Čechy.