Prodej mobilního plotu, oplocení – Střední a Severní Čechy

Prodej mobilních plotů a oplocení je v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější. Tyto mobilní ploty a oplocení jsou ideální pro různé účely, jako jsou například ochrana majetku, zabezpečení staveniště nebo oddělení různých oblastí.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1KONTEJNERY - AUTODOPRAVA

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Budiměřice 83, Nymburk Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti kontejnerové autodopravy. Specializujeme se na odvoz odpadu, dovoz a prodej sypkých materiálů a dovoz palivového dřeva. Nabízíme přistavení kontejneru na objemný odpad i stavební suť. Kontaktujte nás a využijte služby naší autodopravy.

2VAMIRO s.r.o. (provozovna)1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Vtelenská 3337, Most
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem kontejnerů. U nás zakoupíte obytné kontejnery, skladové kontejnery i sanitární kontejnery. Nabízíme i pronájem kontejnerů, mobilních oplocení, mobilních WC a dalších zařízení. Mezi naše další služby patří prodej ocelových hal.

3Ploty Vlašim s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Vlasákova 222, Vlašim
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Výroba a montáž posuvných, seknčních, výklopných i křídlových bran nebo vrat včetně elektrických pohonů. Prodáváme pletivo, oplocení, plotové sloupky, branky, brány, komponenty pro posuvné brány a příslušenství branek a bran.

4ADCO&DIXI spol.s r.o.3 pobočky

Nabízíme pronájem a servis: mobilní toalety, mobilní, ekologické, chemické WC, pisoáry, mycí boxy, žlaby, koryta, záchody, kadibudky, sanitární zařízení. Dodáváme mobilní ploty, oplocení, ohrady, zábrany, obytné a skladové kontejnery.

5WC Servis, s.r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Hlavní firemní činností je pronájem mobilních toaletních kabin včetně kompletního servisu, mycích stání, urinálních stojanů, žlabů, oplocení a bariér, odpadkových košů, skladových a kancelářských kontejnerů v různých verzích vybavení. Prodej toaletních kabin. Provozní doba NON-STOP.

6JOHNNY SERVIS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Tetín 1, Tetín

Zabýváme se pronájmem, servisem a prodejem sanitární techniky.

7LEŠENÍ Sýkora s.r.o.1 pobočka

Husova 621, Příbram Bezdlužná

Nabízíme prodej, pronájem a montáže lešení. Naše firma Lešení Sýkora se zabývá stavěním lešení od r. 1995, kdy začínala pod názvem Lešení a později jsme se přejmenovali na současný název. Máme dlouholeté zkušenosti s nejrůznějšími stavbami, od rodinných domů přes výškové budovy, až po stavby…

8EVEREST servis s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(15)
Malešická 3312/24a, Praha 10 - Strašnice Bezdlužná

Prodej a pronájem komplexního systému lešení, prodej a pronájem mobilního oplocení a traťové dodávky stavebnin. Potřebujete-li tedy zajistit fasádní lešení, konstrukce pro reklamní bannery nebo ocelové konstrukce pro pódia a tribuny, jsme tu pro vás. Pracujeme se systémem lešení Layher Blizt a…

9M.P.M., spol. s.r.o.1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Na břevnovské pláni…, Praha 6-Břevnov Bezdlužná

Pronajímáme a stavíme velkokapacitní party stany a catering stany včetně doprovodných služeb a dále pronajímáme mobilní skladové haly a zastřešení podií. Máme skladovací prostory, plastové oplocení a altány. Provozujeme mytí a čištění stanových plachet na nové mycí lince. Provádíme zemní

10ELPA UL s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Pekařská 240/3, Ústí nad labem
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma ELPA je rodinným podnikem nabízejícím svým zákazníkům více než 20leté zkušenosti v oboru stavebních technologií. Hlavní činností naší společnosti je prodej stavebních technologií. Přepravu si z důvodu nižších nákladů pro konečného spotřebitele zajišťujeme vlastní nákladní dopravou. Svým…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej mobilního plotu, oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců, kteří nabízejí širokou škálu mobilních plotů a oplocení, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní mobilní ploty a oplocení v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberete z nabídky místních prodejců. Navštivte jejich webové stránky a zjistěte více o jejich produktech a službách.