Prodej náhradních dílů Volkswagen – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Jaroslav Stehlík

Erbenova 877, Mladá Boleslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme servis, opravy a prodej stavebních strojů, manipulační techniky. Dále technické kontroly vysokozdvižných vozíků, revize LPG pohonů VZV, prodej náhradních dílů, renovace hydraulických prvků-čerpadla, hydromotory, hydraulické válce, rozvaděče. Renovace otvorů bimotor.

2ALL AUTOSERVIS CZ, s.r.o. - Autoservis a Pneuservis Jesenice u Prahy

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Říčanská 431, Jesenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis ALL SERVIS Jesenice s hlavním zaměřením na servis a údržbu koncernových vozů značek Audi, Volkswagen, Škoda, Seat. Provádíme kompletní běžný servis i statních značek. Naše služby - autodiagnostika, pneuservis - uskladnění pneu, STK + emise, zvyšování výkonu motoru -…

3AUTO BERGER - plus, s.r.o.1 pobočka

Autorizovaný prodej a servis osobních automobilů Volkswagen. Prodej náhradních dílů a příslušenství. Záruční a pozáruční servis.

4Autosalon Klokočka Centrum a.s.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Borského 876/8, Praha 5- Hlubočepy Bezdlužná

Autorizovaný prodej a servis vozů značek VW a Škoda i SEAT a dále prodej náhradních dílů a příslušenství i půjčovna střešních nosičů.

5NH Car s.r.o.3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(190)
Chodecká 2341/2, Praha 6-Břevnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

NH Car, jeden z nejrespektovanějších prodejců nových vozidel Škoda, Volkswagen, Audi,Kia a Fiat. Vedle prodeje nových vozidel se společnost NH Car samozřejmě zabývá i celou paletou služeb jako je prodej použitých i referentských vozidel, účast v programu ŠKODA Plus, výkup použitých vozidel, prodej…

6AUTO ENGE, a.s. (pobočka Praha 14-Hloubětín)2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(51)
U Seřadiště 65/7, Praha 10
Dnes už má zavřeno

Provozujeme autorizovaný servis vozů Volkswagen a vozů Škoda. Nabízíme prodej originálních náhradních dílů a příslušenství. Nonstop asistence.

7Hřebík Jan - autodíly

Prodej a nákup použitých i nových náhradních dílů a vozů značky Volkswagen. Dále vykupujeme havarované nebo jinak poškozené vozy a zajistíme převod na dopravním inspektorátu či ekologickou likvidaci vraku.

8M+J, s.r.o.

Ukrajinská 1487/2a, Praha 10-Vršovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na výkup a prodej kol Všech velikostí či náhradních dílů i originálních dílů značek Audi a Volkswagen. Také prodáváme motorové oleje.

9AUTOCENTRUM MNÍŠEK - VIPO INTERNATIONAL s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Pražská 900, Mníšek pod Brdy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autocentrum a vrakoviště likviduje vozidla, vykupuje použité náhradní díly automobilů a prodává náhradní díly (Škoda, VW).

10Vlačiha Petr

4.2
★★★★★
★★★★★
(50)
Přišimasy 153, Přišimasy Bezdlužná

Provozujeme vrakoviště. Nabízíme výkup vozů a náhradních dílů Volkswagen, Audi a SEAT. Prodejáváme použité a nové autodíly.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej náhradních dílů Volkswagen v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej náhradních dílů Volkswagen najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.