Prodej okrasných keřů – Střední a Severní Čechy

Prodej okrasných keřů je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaný. Tyto keře jsou nejen krásné, ale také velmi užitečné pro zahradu.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Starkl - zahradník spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1319)
Kalabousek 1661, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradní centrum v Čáslavi a e-shop s rostlinami. Nabízíme vám širokou nabídku trvalek, růží, ovocných stromů, jehličnanů a dalších rostlin. Na jaře a na podzim prodáváme vzrostlé stromy. Navštivte nás. Jsme tradiční rodinná firma, jejíž historie sahá až do roku 1912.

2Jiří Hruška – Zahradnictví Velim u Kolína

4.7
★★★★★
★★★★★
(144)
třída Krále Jiřího…, Velim Bezdlužná Ověřená

V našem zahradnictví vám nabízíme široký sortiment ovocných stromků a keřů, listnatých stromů, jehličnanů, rododendronů, azalek, keřových růží, pnoucích rostlin, balkonových a pokojových květin, kapradin a dalších rostlin. Prodáváme také doplňkový zahradnický sortiment, jako jsou substráty,…

3Volák Josef, Ing. - ZAHRADNICTVÍ1 pobočka

Mixova 354, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradnictví a prodej zahradnických potřeb, zahradních doplňků, květin, semen, hnojiv. Zahradnictví Volák prodává květiny, okrasné dřeviny, substráty, okrasné traviny, kapradiny, bylinky, vodní rostliny a jiné zahradnické doplňky. Vazby květin ke všem příležitostem, prodej keramiky, potřeby pro…

4Benešová Jana - zahradnictví

4.7
★★★★★
★★★★★
(256)
Dr. Jánského 407/3, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Prodej zahradnických potřeb a vybavení, nabídka řezaných, hrnkových i umělých květin, aranžmá, keramiky či okrasných a ovocných dřevin.

5Jan Diviš - ZAHRADNICTVÍ

4.9
★★★★★
★★★★★
(385)
Pavlova 454, Radonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme rodinné zahradnictví. Zabýváme se pěstováním sezónních rostlin, bylin, zeleninové sadby a trvalek. Nabízíme dřeviny, ovocné stromy, keře, substráty, zahradnická hnojiva, zahrádkářské potřeby, pokojové květiny.

6ZAHRADNICTVÍ OBORA PŘÍBRAM - BENT CZ s.r.o.4 pobočky

Zabíváme se floristikou (vazba řezaných květin včetně donášky), vazbou věnců (smuteční i svatební vazba, dušičkové a adventní věnce nebo závěsné věnce na dvěře) prodejem ovocných a okrasných stromů a keřů, trvalek, travin a skalniček) a v neposlední řadě také návrhy a realizacemi zahrad a parkových…

7Matouš Hydroponie s.r.o. - pěstování rostlin v interiéru4 pobočky

Firma Matouš Hydroponie nabízí kompletní návrh, realizaci a údržbu rostlinné výzdoby interiérů pomocí metody hydroponie. Prodáváme rostliny mnoha druhů, velikostí a tvarů, které ve spojení s nádobami moderního designu vytvoří ve vašich interiérech originální a atraktivní prvek.

8Šimek Jaroslav - zahradnictví Tmaň

4.3
★★★★★
★★★★★
(40)
Prof. Krbce 64, Tmaň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme zahradnictví. Nabízíme rostliny, keře, stromy, okrasné kameny. Provádíme sadové a parkové úpravy, údržbu zeleně.

9ZAHRADNÍ CENTRUM PARKON s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(553)
Kanín 116, Opolany Bezdlužná

ZAHRADNÍ CENTRUM PARKON najdete na trase Kolín - Poděbrady v moderním bezbariérovém areálu s parkovištěm a dětským koutkem. Můžete u nás načerpat inspiraci a nápady pro založení či vylepšení zahrady, nebo si můžete nechat poradit od našich zkušených zahradníků.

10Pragoflora s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(227)
Výpadová 798, Praha 5- Radotín Bezdlužná

Provozujeme zahradnické centrum. Naše zahradnictví nabízí široký výběr rostlin a zahradnických potřeb také provádíme též návrhy a realizace zahrad a zavlažovací systémy i údržbu zeleně a zahrady na klíč či trávníky a dětská hřiště i výsadbu vzrostlých dřevin včetně kácení a řezů stromů v…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej okrasných keřů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabízí se zde široká škála druhů, které se liší velikostí, tvarem a barvou květů. Výběr správného keře je důležitý, aby se zahrada stala krásným a harmonickým místem. Prodejci okrasných keřů v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí kvalitní a zdravé rostliny za přijatelné ceny. Pokud hledáte krásné a užitečné keře pro svou zahradu, neváhejte a navštivte prodejce v oblasti Střední a Severní Čechy.