Prodej plastových, umělých, dřevěných sudů – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1ROJAPLAST s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(78)
Bohouňovice I 79, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme firma, která nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej zahradního nábytku. Například u nás pořídíte dřevěný zahradní nábytek, kovový a hliníkový zahradní nábytek, zahradní nábytek z umělého ratanu, kovové houpačky, stoly, slunečníky, podušky, zahradní křesla, zahradní domky, lehátka, …

2Kwesto, s.r.o.- Kwesto.cz

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice
Dnes už má zavřeno

Společnost kwesto nabízí přes katalogy a internetové stránky více než 12.000 produktů. Jejich sortiment sahá od základního vybavení kanceláří až po zařízení výrobních provozů. Dokáže uspokojit každého, hledajícího kvalitu pro svoji dílnu nebo kancelář. Pro více info navštivte náš web www.kwesto.cz.

3Greif Czech Republic a.s.

Vyrábíme kovové obaly pro pevné, sypké i kapalné látky. Specializujeme se na obaly pro chemický, petrolejářský a potravinářský průmysl. Nabízíme obaly s odnímacím víkem nebo šroubovými uzávěry s objemem od 32 do 216,5 litrů, obaly se speciálním vnitřním syntetickým lakem odolným proti chemikáliím,…

4MEVA a.s.1 pobočka

Výroba popelnic, kontejnerů či velkoobjemových kontejnerů a sudů. Dále dodáváme nádoby na separování odpadu a nádoby na nebezpečný odpad.

5GREATFLEX s.r.o.

Rybná 716/24, Praha 1- Staré Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme nádrže na dešťovou vodu a septiky německého výrobce Rewatec, tlakovou kanalizaci, okrasné sudy, retenční nádrže, vsakovací jímky, požární nádrže, filtry na dešťovou vodu, čerpadla a další zařízení.

6Neliba Jiří

Nabídka prodeje nádob na odpady a kontejnerů. Poskytujeme internetový prodej.

7Ger-ekoplast.LK s.r.o.

Plastové jímky, septiky a žumpy na dešťovou vodu od německého výrobce. Záruka 25 let. Prodej německých drtičů ovoce a vodních lisů Speidel a nádob na skladování domácího moštu. Prodej domácích moštáren.

8Dešťovka.eu

Na struze 227/1, Praha 1 - Nové Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poradenská a projekční společnost, dotační titul Dešťovka, dotace OPŽP a NPŽP. Projekty dešťových vod, malých vodních nádrží a revitalizace krajiny a toků. Internetový prodej nádrží, jímek, sudů, vodoměrných šachet, čerpadel a vodáren, sběračů dešťové vody a mnoho dalšího. Nabízíme také nádoby na…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej plastových, umělých, dřevěných sudů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej plastových, umělých, dřevěných sudů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.