Prodej zahradních keřů – Střední a Severní Čechy

Prodej zahradních keřů v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro každého, kdo hledá kvalitní rostliny pro svou zahradu. Tyto keře jsou nejen krásné a dekorativní, ale také velmi užitečné pro zahradníky, kteří chtějí vytvořit zahradu plnou života a barev.

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1Starkl - zahradník spol. s r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1320)
Kalabousek 1661, Čáslav
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme zahradní centrum v Čáslavi a e-shop s rostlinami. Nabízíme vám širokou nabídku trvalek, růží, ovocných stromů, jehličnanů a dalších rostlin. Na jaře a na podzim prodáváme vzrostlé stromy. Navštivte nás. Jsme tradiční rodinná firma, jejíž historie sahá až do roku 1912.

2Zahradnictví - Hruška Jiří

4.7
★★★★★
★★★★★
(146)
Třída Krále Jiřího…, Velim Bezdlužná Ověřená

Naše zahradnictví nabízí ovocné stromky, okrasné stromky a keře, jehličnany, listnaté stromy, rododendrony, azalky, růže, šeříky, trvalky, balkónové, pnoucí, vodní rostliny, keramiku. Provádíme návrhy a realizace zahrad. Kontaktujte nás!

3Volák Josef, Ing. - ZAHRADNICTVÍ1 pobočka

Mixova 354, Příbram
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zahradnictví a prodej zahradnických potřeb, zahradních doplňků, květin, semen, hnojiv. Zahradnictví Volák prodává květiny, okrasné dřeviny, substráty, okrasné traviny, kapradiny, bylinky, vodní rostliny a jiné zahradnické doplňky. Vazby květin ke všem příležitostem, prodej keramiky, potřeby pro…

4ADAM - zahradnická a.s., Bříství1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(25)
Bříství 79, Bříství Bezdlužná

Jsme specializovaný velkoobchod pro profesionální zahradníky a trávníkáře. Našimi partnery jsou zahradnické firmy, projektanti a správci veřejné i soukromé zeleně, sportovní kluby, města, obce a další profesionálové, kteří mají se zelení a trávníkářstvím cokoli společného.

5Květinové studio Petronila

4.8
★★★★★
★★★★★
(51)
Kollárova 310/12, Kutná Hora
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme rodinná firma, která od roku 1999 provozuje obchod s květinami, dárkovým zbožím a bytovými doplňky. V roce 2005 jsme rozšířili portfolio našich služeb o projektování, realizace a údržbu zahrad, v současnosti i o údržbu komunálních a ruderálních ploch.

6Benešová Jana - zahradnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(257)
Dr. Jánského 407/3, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Prodej zahradnických potřeb a vybavení, nabídka řezaných, hrnkových i umělých květin, aranžmá, keramiky či okrasných a ovocných dřevin.

7Jan Diviš - ZAHRADNICTVÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(386)
Pavlova 454, Radonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme rodinné zahradnictví. Zabýváme se pěstováním sezónních rostlin, bylin, zeleninové sadby a trvalek. Nabízíme dřeviny, ovocné stromy, keře, substráty, zahradnická hnojiva, zahrádkářské potřeby, pokojové květiny.

8ZAHRADNICTVÍ OBORA PŘÍBRAM - BENT CZ s.r.o.4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Dvořákovo nábřeží…, Příbram

Zabíváme se floristikou (vazba řezaných květin včetně donášky), vazbou věnců (smuteční i svatební vazba, dušičkové a adventní věnce nebo závěsné věnce na dvěře) prodejem ovocných a okrasných stromů a keřů, trvalek, travin a skalniček) a v neposlední řadě také návrhy a realizacemi zahrad a parkových…

9Jelínek Miroslav - Rybářské a chovatelské potřeby

Komenského 124, Řevnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Spotřební zboží, rybářské a chovatelské potřeby....Široký sortiment zahradních doplňků. Štěstí přeje připraveným.

10Matouš Hydroponie s.r.o. - pěstování rostlin v interiéru4 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Říčanská 392, Průhonice Bezdlužná

Firma Matouš Hydroponie nabízí kompletní návrh, realizaci a údržbu rostlinné výzdoby interiérů pomocí metody hydroponie. Prodáváme rostliny mnoha druhů, velikostí a tvarů, které ve spojení s nádobami moderního designu vytvoří ve vašich interiérech originální a atraktivní prvek.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zahradních keřů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho prodejců zahradních keřů, kteří nabízejí širokou škálu druhů a odrůd. Mezi nejoblíbenější patří například různé druhy hortenzií, rododendronů, jabloňových keřů a mnoho dalších.

Prodejci zahradních keřů v oblasti Střední a Severní Čechy se snaží nabízet nejen kvalitní rostliny, ale také profesionální poradenství a pomoc při výběru správného druhu keře pro konkrétní zahradu. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše zahrada bude vypadat krásně a bude plná života.

Pokud hledáte zahradní keře v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat některého z místních prodejců. Ti vám rádi poradí a pomohou vám vybrat ty nejlepší keře pro vaši zahradu.