Prodej zlatých, stříbrných mincí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1NOVAX

4.9
★★★★★
★★★★★
(8)
Wolkerova 147, Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se oborem v oblasti vážení (obchodní, průmyslové, automobilové, nápravové váhy), akreditovaná kalibrace vah. Registrační pokladny pro obchod i restaurace, nářezové stroje, pokladní systémy, dotykové pokladny a pokladní software.

2Klenotnictví VADAMO - Moudrý Jan

Italská 1223/20, Praha 2 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše zlatnictví se věnuje zakázkové výrobě šperků. Nabízíme drahé kameny a ateliérové šperky. Především vyrábíme klenoty a snubní prsteny ze zlata a stříbra. Dále restaurujeme starožitné šperky. Navrhujeme jedinečné osobité sady šperků.

3ZANOKOV, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Květinová 1075/42, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je zakázková výroba reklamních předmětů a prodej kovové galanterie a zakázková výroba reklamních předmětů. Vyrábíme například odznaky, medaile, pamětní mince nebo firemní štítky a loga.

4Dukát spol. s r. o. (Praha)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Orlí 516/20, Brno-město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nakupujeme, prodáváme a pořádáme aukce mincí. Prodáváme Mince zlaté, Československé mince, České mince, Mince ostatní, mince Habsburské monarchie, mince Investiční.

5SVATEBNÍ ATELIÉR POD ZÁMKEM - Blažková Helena

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Zámecká 87, Kolín I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme výběr z široké nabídky svatebních a společenských šatů, bižuterie a dekorací. Provozujeme e-shop s možností platby převodem i na dobírku.

6Jaroslav Chod

Zabýváme se prodejem i výkupem starožitností včetně mincí. Zaslání i na dobírku. Široká nabídka sběratelských předmětů.

7Výroba upomínkových předmětů z kovu - PAMĚTNÍK s.r.o. - Suvenýry, pamětní…

Pamětník s.r.o. je česká firma, založená roku 2004, která se specializuje na výrobu upomínkových předmětů z kovu. Vyrábíme zejména medaile, dále odznaky, klíčenky, plakety, štítky na hole a další kovové suvenýry podle přání klientů. Hlavní výrobní program je zaměřen na výrobu originálních pamětních…

8GOLDEN INVEST Company a.s. - e-shop (výdejní místo)

E-shop s nabídkou investičního zlata, stříbra a zlatých i stříbrných mincí.

9ProTrade, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Konečné 50/2, Praha 4 - Písnice Bezdlužná

Prodáváme bezpečnostní obálky, vaky s plombou, plomby plastové, kovové a samolepicí. Nabízíme také identifikační visačky, jmenovky, šňůrky, klíčenky, navijáky, pouzdra na karty, složky, pořadače, plnicí sady, pamětní mince, medaile.

10ANTIUM AURUM s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Šaldova 219/1, Praha 8 - Karlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Numismatika. Zlaté a stříbrné mince a medaile, investiční zlato a stříbro, slitky, cihly, zlaté a stříbrné investiční mince, vše vhodné i jako hodnotný a originální dárek. Výkup zlata a stříbra ve všech formách za hotové. Výkup mincí, medailí, bankovek a starých pohlednic. Oceňování a poradenství k…


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zlatých, stříbrných mincí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Prodej zlatých, stříbrných mincí najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Střední a Severní Čechy.