Projekce topení – Střední a Severní Čechy

Projekce topení je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více žádaná služba. Tento proces spočívá v navrhování a instalaci topného systému, který bude co nejefektivnější a zároveň ekonomický.

1–10 firem z 112 nalezených Filtry

1KOPŘIVA PRAHA s.r.o. - elektrokotle, sálavé panely, PENB

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
Borovnická 359/31, Praha 9 – Kbely
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem elektrokotlů a sálavých panelů. Provádíme výpočet tepelných ztrát, projekty topení a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme vám také speciální vložky pro vytápění bot.

2JOBI ENERGO, s.r.o. (sídlo firmy)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Modřanská 163/100, Praha 4 - Hodkovičky
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma JOBI spol. s r.o. byla založena v roce 1993 dvěma strojními inženýry, Milanem Klímou a Ondřejem Hradečným, dřívějšími projektanty Hutního projektu Praha. Společnost byla proto založena s původním programem poskytovat projekční a rovněž i navazující inženýrské služby v tepelné energetice pro…

3Vetom Zbraslavice, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zbraslavice 33, Zbraslavice Bezdlužná

Nabízíme veškeré stavební práce, rekonstrukce, půdní vestavby, zateplování budov, obklady, dlažby nebo sádrokartonové systémy.

4ELEKTRO Okřínek s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Okřínek 83, Poděbrady Bezdlužná

Provádíme veškeré elektroinstalační práce bytové a občanské vybavenosti, výroba rozvaděčů, projekce, montáže, opravy a revize elektroinstalací, veřejné osvětlení. Prodej, montáž a záruční i pozáruční servis elektrických topení.

5DEVELOPER mb s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krajířova 137, Mladá Boleslav Bezdlužná

Provádí stavební práce, rekonstrukce, novostavby, stavby na klíč a demolice. Realizuje také developerské projekty. Zajišťujeme malířské, zednické, tesařské, obkladačské i sádrokartonářské práce.

6Ing. Václav Voborník

Na Svahu 1092, Kosmonosy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Projektování topení, vzduchotechniky, chlazení. Zajišťuji průkazy energetické náročnosti budov, energetické posudky a audity.

7MARKUL CONTROLS s.r.o.

Hlavní činností naší firmy je projekce, dodávka, montáž a servis měřicí a regulační techniky. Nabízíme také topenářské a instalatérské práce, služby v oblasti vzduchotechniky, dodávku tepelných čerpadel a technickou správu budov.

8INFRACLIMA s.r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Zápy 151, Zápy
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou kapilárních rohoží. Realizujeme projekty a montáž alternativních zdrojů energie. Dodáváme solární systémy a tepelná čerpadla. Provádíme vrtání studní, stavební i zateplovací práce. Zaměřujeme se na vývoj a inovaci v oblasti akumulace tepla.

9INSTALKLUB VANČURA

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Kozinova 1710, Říčany
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Firma INSTALKLUB VANČURA nabizí tepelná čerpadla, solární systémy, vodoinstalace, kanalizace, čerpací technika, čistění studní, vodojemů a chladících věží. Automatické zavlažování zahrad, ústřední topení a podlahové topení, radiátory.

10Hula Miroslav

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Polepská 831, Kolín Bezdlužná

Projekty, revize, realizace staveb. Plynárenská zařízení, kotelny, ústřední topení, solární systémy, automatické kotelny.


Firmy v dalších lokalitách


Projekce topení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky projekci topení v oblasti Střední a Severní Čechy mohou být náklady na vytápění sníženy až o 30 %. Tento výsledek je dosažen díky použití moderních technologií a materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro projekci topení v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s mnohaletou praxí v oboru. S jejich pomocí získáte topný systém, který bude plně odpovídat vašim potřebám a přání.