Projektování vodních staveb – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1VODNÍ CESTY a.s.

Provozujeme projekční ateliér. Zaměřujeme se na návrh hydrotechnických staveb, ocelových konstrukcí a stanovování záplavových území.

2VHS PROJEKT, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení projektové dokumentace vodohospodářských staveb a vyhotovení projektové dokumentace inženýrských staveb.

3Sweco Hydroprojekt a.s.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Táborská 940/31, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Sweco Hydroprojekt a.s. má dlouholeté zkušenosti a vynikající pověst v plánování, realizaci a řízení projektů zejména v oblasti hydroenergetiky, zásobování vodou, kanalizací a čištění odpadních vod, odpadového hospodářství, závlah a velkoplošných environmentálních projektů na území celé České…

4Ekotas, spol. s r.o.

Kolmá 1177, Liberec Bezdlužná

Naše firma se zabývá prodejem, servisem a pronájmem montážních plošin. Provádíme výškové práce. Montujeme a dodáváme systémy solárního vytápění a ohřevu teplé užitkové vody. Mezi další činnosti patří projektování zahrad.

5AGRO servis Beran Černovice s.r.o.1 pobočka

Zabývají se rekultivací včetně výsadby zeleně, zemních, potrubářských a svářečských prací. Nabízí likvidace starých ekologických zátěží i skládek. Provádí úpravy vodotečí, výstavbu poldrů, rybníků či nádrží. Zajišťují technické nebo biologické rekultivace.

6INSAT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jankovcova 938/18a, Praha 7 -Holešovice Bezdlužná

Tato geodetická společnost využívá nejmodernější techniky v oblasti systémů GPS a jejich aplikací. S jejich pomocí zajišťuje kvalitní výstupy v následujících oblastech: geodetická dokumentace přírodních katastrof, letecká fotogrammetrie, práce pro potřeby energetiky, tvorba a zhuštění geografických…

7Petr Novák- Zavlažovací systémy

Projektujeme a realizujeme automatické zavlažovací systémy zahrad, hřišť i parků. Nabízíme tvorbu okrasných vodních prvků včetně zahradních jezírek.

8GEOPROJEKT , spol. s r.o.

Zaměřují se na inženýrskou a průmyslovou geodézii. Realizují mapové podklady, vytyčení staveb, zaměřování kolejišť, dopravních staveb i vodních toků, měření a výpočty kubatur pro projekty terénních prací, vyhledávání stávajících inženýrských sítí detektorem. Zajišťují odpovědného geodeta.

9PROXIMA, stavební společnost spol. s r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Křižíkova 2107, Benešov

Stavební společnost PROXIMA provádí stavby po celé republice, zejména působí v oblasti středních Čech. Společnost se specializuje na projektování, výstavbu a rekonstrukce, včetně inženýrské činnosti.

10Pecina s.r.o.

Na Oboře 3/876, Mělník
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma Pecina s.r.o. vám nabízí výstavbu fóliových okrasných vodních ploch. V současné době již sami vyvíjí a vyrábí některé jezírkové technologie.


Firmy v dalších lokalitách


Projektování vodních staveb v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Projektování vodních staveb najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.