Pronájem činžovních domů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1JUDr. Lenka Hrušková- dumrealit.cz Nemo

třída Osvobození 309, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JUDr. Lenka Hrušková Dumrealit.cz zprostředkovává prodej, pronájem a výkup všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady.

2REALITY SERVIS - BYTEČKY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Otradovická 733/15, Praha 4 Bezdlužná

Zajistíme kompletní poradenství v realitní oblasti včetně právního servisu. Zařídíme prodej a pronájem bytů všech druhů vlastnictví, činžovních domů, vil, rodinných domků, pozemků a chat. Provádíme správu nemovitostí. Zabýváme se půdní výstavbou bytů.

3Bartoš Roman

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Italská 2415, Kladno-Kročehlavy

Nabízíme prodej a pronájem bytů, domů, činžovních domů a vil.

4Šolc REALITY s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Patočkova 1953/45, Praha 6-Břevnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše realitní kancelář se specializuje na prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený. Zajistíme také právní servis, pojištění nemovitostí, hypoteční, projekční, geodetické a notářské služby. Aktuální byty na prodej najdete na našem webu.

5RK INTERCONTACT s.r.o. - Realitní kancelář

Nabízíme prodej a pronájem všech druhů nemovitostí s vyřízením formalit, právní servis i poradenství související s činností realitní kanceláře.

6Reality18 s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Čs. armády 820/35, Praha 6 Bezdlužná

Realitní kancelář.

7Půdy realizace, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jičínská 1616, Praha 3 Bezdlužná

Zprostředkováváme pronájem či prodej bytů. Zabýváme se nabídkou bytů v posledních podlažích činžovních domů. Provádíme úplnou přestavbou původních nevyužívaných půdních prostor domů. Realitní činnost.

8Kadlec Vít

Realitní kancelář REALITY CENTRUM PRAHA je na realitním trhu od roku 1997. Zaměřujeme se na zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí především v Praze a okolí. Samozřejmostí je také kompletní právní servis související s daným obchodním případem. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi…

9Alfa Finosa s.r.o. - Finosa Reality

3.9
★★★★★
★★★★★
(34)
Vaníčkova 1112/27, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme realitní kancelář s dlouholetou zkušeností, nabízíme tradici, bezpečí a jistotu. Dále zajistíme veškeré služby při prodeji a pronájmu bytů, rodinných domů, chalup, rekreačních chat, pozemků, činžovních domů a komerčních nemovitostí. Vaše požadavky vyřizujeme rychle a efektivně.

10Lenka Prajková, DiS

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Korunní 2569/108, Praha 10 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V péči osobního makléře. Motto, které nás provází již od roku 2000. Působíme v Praze a Středočeském kraji a díky spolupráci i na kroměřížsku. Poskytuje kompletní realitní servis při prodeji, nákupu a pronájmu bytů, rodinných a činžovních domů, komerčních prostor, pozemků, garáží a ostatních…


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem činžovních domů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem činžovních domů najdete 36 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Střední a Severní Čechy.