Pronájem garážového stání – Střední a Severní Čechy

Pronájem garážového stání je v oblasti Střední a Severní Čechy stále velmi žádanou službou. Lidé, kteří mají auto, ale nemají k dispozici vlastní garáž, hledají možnosti, jak své vozidlo chránit před nepříznivými vlivy počasí a zloději.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ATS Svárov - Chudlářský Pavel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará 22, Stráž nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na pronájem velkoobjemových kontejnerů, odvoz a likvidace odpadů, sutí a fekálií. Servis osobních vozidel a autorizovaný servis ARO. Pronájem výrobních či skladovacích prostor a kanceláří. Výroba mříží, garážových vrat, konstrukcí, točitých schodišť i stojanů na sklo, stavba plotů…

2JOHN KAREL

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
M. G. Dobnera 2943/2, Most Bezdlužná

Zabývají se prodejem a výkupem nemovitostí, jejich správou a údržbou. Nabízí pronájem a prodej bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i garáží. Poskytují také realitní poradenství.

3INVEST MOST s.r.o.

Jaroslava Průchy…, Most
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

INVEST MOST s.r.o., se sídlem Jaroslava Průchy 1915/24, 434 01, Most, v okrese Most a v kraji Ústecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 40762, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

4LIPNICKÁ DEVELOP s.r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Dobrovolného 563/22, Praha 9- Černý Most Bezdlužná

Věnujeme se převážně stavební výrobě výstavbě a prodeji nových bytů, garážových stání a obchodních ploch. Nabízíme realitní služby, předně pronájem bytů a obchodních ploch. Developerské projekty a nemovitosti si můžete prohlédnou na našich internetových stránkách.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem garážového stání v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pronájem garážového stání je v tomto případě ideálním řešením. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho garážových stání, které lze pronajmout za velmi přijatelné ceny. Tyto garáže jsou většinou umístěny v bezpečných lokalitách a jsou dobře zabezpečeny. Pokud hledáte garážové stání v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vám podaří najít to pravé. Stačí jen vyhledat nabídky na internetu a porovnat ceny a podmínky pronájmu. Pronájem garážového stání v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou volbou pro všechny majitele aut, kteří chtějí své vozidlo chránit a zároveň ušetřit peníze za parkování na veřejných místech.