Pronájem zemědělských usedlostí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1AGENSAPLAN, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Statkům 16, Tursko Bezdlužná

Pronajímáme nově zrekonstruované atypické byty v bývalém statku v Tursku nedaleko Prahy 6 v dosahu MHD autobusu od stanice metra Dejvická. Atypicky řešené 1+kk, 1+1, 2+1+předsíň+komora cca 80m2, 3+kk poplatky za osobu a měsíc, elektřina (plyn) dle skutečného odběru. Topení je elektrické nebo…

2PRVNÍ VLTAVSKÁ s.r.o.

Společnost PRVNÍ VLTAVSKÁ s.r.o. se profesně orientuje na poskytování komplexních služeb v oblasti správy majetku vč. poradenské činnosti v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí. Veškeré naše kontakty jsou vybudovány na základě profesionálního ale zejména osobního kontaktu s klientem.

3Mihalo Jiří

Jizerská 553, Semily Bezdlužná

Služby realitního makléře. Zprostředkování pronájmu a prodeje bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Odborná pomoc při získání hypoték. Nabídka poradenských služeb.

4Kristýna Sekáčová1 pobočka

Realitní kanceláře, pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci, právní, finanční a poradenské služby, zajišťujeme virtuální prohlídky nemovitostí.

5Hana Dufková- HYPOTÉKY,POJIŠTĚNÍ

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Kpt. Stránského 984, Praha 9 Černý Most
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Služby realitního makléře, pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci, pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

6Malý Milan (pobočka Praha 10 - Dolní Měcholupy)1 pobočka

Firma nabízí služby realitní kanceláře. Zprostředkovává pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci.

7DECKART reality

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Krupská 15/23, Teplice

Naším oborem je prodej a pronájem domů, bytů, pozemků, zahrádek, chat, chalup, zemědělských usedlostí, restaurací, hotelů, lesů, rybníků, činžovních domů, apartmánů, průmyslových hal a továren.

8Reality JaK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Táboritská 1084/15, Praha 3 -Žižkov

Nabízíme zprostředkováváme prodej a pronájem bytů a domů´a pozemků a komerčních prostor i také zemědělských usedlostí a rekreačních objektů.

9AYYA spol. s r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(15)
Sokolovská 73, Praha 8 - Karlín Bezdlužná

Nabízíme služby realitní kanceláře. Zajišťujeme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků i objektů k rekreaci.

10Individual reality s.r.o.

Nabízíme služby realitní kanceláře. Zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků i objektů k rekreaci.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem zemědělských usedlostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem zemědělských usedlostí najdete 74 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 67 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Střední a Severní Čechy.