Psychologické poradenství pro děti – Liberecký kraj

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Pedagogicko-psychologická poradna, Semily, Nádražní 213

Máme nabídku poradenství a to v oblasti speciální pedagogiky a také i psychologie a to se zaměřením na školství. PPP Semily je od 1. 1. 2002 příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Liberecký kraj. Nabízené služby jsou dostupné na všech třech pracovištích poradny, a to v Semilech, Turnově i…

2Dětské centrum Semily, příspěvková organizace

Na Olešce 433, Semily-Podmoklice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Dětské centrum Semily, příspěvková organizace, je zdravotnické zařízení. Zabýváme se poskytováním zdravotní, výchovné a sociální péče dětem. Dále organizujeme volnočasové aktivity pro děti a mládež a ozdravné pobyty.

3Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7,…

Speciální škola rodinného charakteru s individuálním přístupem pro děti s tělesným postižením a se zdravotním či jiným znevýhodněním. V každé třídě je vzděláváno 6 až 13 žáků. Celková maximální kapacita školy je 180 žáků. Poskytujeme: 1) Předškolní vzdělávání (MŠ) 2) Základní vzdělávání 3)…

4Bosák František, Ing.

Poskytujeme poradenství v oboru rozvoj osobnosti. Umožňuje nahlédnout na místo v rodinném systému a také zobrazit duševně-duchovní souvislosti. Dále v životě vytváříme nový rodinný systém, kam patří naši partneři/partnerky, expartneři, a naše děti, včetně těch počatých a nenarozených. Náš původní…

5Pedagogicko-psychologická poradna, Česká Lípa, Havlíčkova 443, příspěvková…

Provoz pedagogicko-psychologické poradny. Poradíme Vám jak bojovat s šikanou, kdy navštívit logopeda, poskytneme spoustu dalších rad ohledně výchovy Vašich dětí.

6Cupová Marcela, MUDr.

Provozuji a poskytuji služby psychiatrické ordinace pro děti a dorost a dospělé a máme i nabídku psychoterapie a poradenství.

7Mgr. Vlasta Kateřina Pavlů

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Šporky 223, Česká Lípa, Dolní…

Nabízíme a provádíme konzultace a metodickou pomoc rodičům a pomoc při řešení výukových i také výchovných problémů dětí.

8Nováková Veronika, PhDr.

Nabízím komplexní psychologickou a psychoterapeutickou péči pro děti a dospělé. Zaměřujeme se na pomoc v životních krizích a vztahových problémech, práce s potížemi jako úzkosti, deprese, psychosomatické poruchy.


Firmy v dalších lokalitách


Psychologické poradenství pro děti v lokalitě Liberecký kraj – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Psychologické poradenství pro děti najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Liberecký kraj.