Psychoterapeut, psychoterapeutička – Střední a Severní Čechy

Psychoterapeut nebo psychoterapeutka je odborník na duševní zdraví, který pomáhá lidem zvládat různé psychické problémy a obtíže. v oblasti Střední a Severní Čechy můžete najít mnoho kvalifikovaných psychoterapeutů a psychoterapeutek, kteří vám mohou pomoci s řešením vašich problémů.

1–10 firem z 180 nalezených Filtry

1PhDr. Hospodková Jana - klinický psycholog

Psychologická ordinace zabývající se klinickou psychologií, která aplikuje poznatky o normálním patologickém fungování lidské psychiky. Díky psychodiagnostickým postupům k určování typu a příčin poruchy, případně díky psychoterapeutickým postupům má za cíl vést ke zlepšení stavu pacienta nebo…

2Lexik, vzdělávací centrum a pedagogicko-psychologická poradna, s.r.o.

Jsme moderní vzdělávací, jazykové a poradenské centrum (pedagogicko psychologická poradna, párová i rodinná terapie) se specializací na specifické poruchy učení u dětí i dospělých.Poskytujeme kvalitní jazykovou výuku pro děti i dospělé v příjemném prostředí s přívětivými zaměstnanci a trpělivými…

3MUDr. Martin Dejdar- Psychoanalytik, Psychiatr

3.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Na Žertvách 21, Praha 8 - Libeň
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Psychiatrická ordinace. Psychoanalýza, psychoanalytická psychoterapie a vedení Bálintovských skupin. Nutno se předem telefonicky objednat.

4Doležal David, Mgr.- Poradna Psychoterapeut.cz

Jsme psychologická a manželská poradna a nabízíme pomoc pedagogicko psychologickou či rodina a výchova i děti a rozchod či rozvod a nevěra. Naše psychoterapie je individuální i skupinová a párová a řešíme úzkost i deprese a stres i vyhoření burn out a závislost na alkoholu či gamblerství,…

5Mgr.Tereza Zahrádková - Psychoterapeutická poradna THERAPIA

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Na poříčí 1041/12, Praha 1-Nové Město Bezdlužná

Nabízíme poradenství v oblasti rozvoje osobnosti a individuální, párové a rodinné terapie či skype konzultace a pravidelné pořádání sebepoznávacích seminářů.

6Králíček Lukáš, Mgr.

Poskytujeme odbornou psychoterapeutickou péči a poradenství formou individuální i skupinové a párové terapie a pomoc při řešení osobních, profesních a partnerských krizí, stavů úzkosti, deprese, strachu, fobie, psychosomatických potíží a rozvoj osobnosti.

7INSTITUT PRO VÝZKUM RODINY - Frouzová Magdalena, PhDr.

3.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Vinohradská 208/14, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Psychoterapie, partnerské a rodinné poradenství, koučing, výcvik v komunikačních dovednostech, psychoterapeutické výcviky. Závislosti na látkách i na mediačních prostředcích (TV, internet, hry, gambling). Podpora i rozvoje osobnosti.

8Chrášťanský Jaromír, PhDr.- psycholog

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Belgická 394/23, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Individuální i párové psychologické poradenství, psychoterapie a pomoc v životních krizích a vztahových problémech, krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé psychologické vedení, krizová intervence, rozvoj osobnosti. Gestalt terapie, Pesso Boyden Psychomotorické Psychoterapie (PBSP).

9Emrová Lenka, PhDr.

Jsme psychologická poradna a náš psycholog i psychoterapeut Vám pomůže při zvládání stresu, úzkostí, depresí, strachu, smutku i vzteku, při zvyšování sebedůvěry a rozvoji vlastních schopností. Pokud jste se ocitli na křižovatce, pomůže Vám najít vlastní cestu.

10Mgr. Ludmila Haňková, PhD.

Zenklova 340/22, …, Praha 8 - Libeň
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Jsem psycholog a psychoterapeut a dále psychologická poradna, manželská poradna, psychoterapie, hypnóza a nabízím pomoc v řešení partnerské krize, rozvodu nebo nevěry, při osobních obtížích, depresích, úzkostech či provádím individuální a skupinovou psychoterapii.


Firmy v dalších lokalitách


Psychoterapeut, psychoterapeutička v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto odborníky můžete vyhledat například prostřednictvím internetu, kde najdete mnoho informací o jejich službách a zkušenostech. Pokud se rozhodnete vyhledat psychoterapeuta nebo psychoterapeutku v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete očekávat profesionální a individuální přístup, který vám pomůže zlepšit vaše duševní zdraví a kvalitu života.