Psychoterapie stresu – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1Doležal David, Mgr.- Poradna Psychoterapeut.cz

Jsme psychologická a manželská poradna a nabízíme pomoc pedagogicko psychologickou či rodina a výchova i děti a rozchod či rozvod a nevěra. Naše psychoterapie je individuální i skupinová a párová a řešíme úzkost i deprese a stres i vyhoření burn out a závislost na alkoholu či gamblerství,…

2Emrová Lenka, PhDr.

Jsme psychologická poradna a náš psycholog i psychoterapeut Vám pomůže při zvládání stresu, úzkostí, depresí, strachu, smutku i vzteku, při zvyšování sebedůvěry a rozvoji vlastních schopností. Pokud jste se ocitli na křižovatce, pomůže Vám najít vlastní cestu.

3Tamchynová Jana, RNDr.

Zabývám se řešením psychosomatických onemocnění, řešením akutních i dlouhodobých stresových životních situací, partnerským poradenstvím, analýzou vztahu a řešením jejich krizí, terapií úzkostí a trémy, nápravou dyslexií a poruch učení, komplexní obnovou psychických i fyzických sil, nácvikem…

4Kantor Lucian - Manželská a rodinná poradna v Praze

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Olivova 1397/5, Praha 1 - Nové Město Bezdlužná

Provoz manželské psychologické poradny. Nabídka řešení partnerských a mezilidských vztahů, nevěry, rozvodů manželství, úzkosti, stresu i krize.

5Jarkovský Alan - psychoterapie a konzultace osobního rozvoje

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Boršov 280/2, Praha 1 - Staré… Bezdlužná

Nabízím individuální a párovou psychoterapii, osobní rozvoj, relaxační techniky, facilitaci psychospirituálních zkušeností a alternativní přístupy. Terapeutická práce s dětmi a mladistvými. Dále nabízím meditace i relaxační metody, focusing, práci s tělem.

6Čadová Lenka, PhDr.

Nabízím služby psychoterapeuta v oblastech osobnostního rozvoje, arteterapií a rodinných terapií. Spojení psychologie s moderní vědou a biofeedback technologiemi umožní dosažení rychlých a efektivních změn v životě člověka. „Nová doba, nové přístupy.“.

7Psychiatrie, Gestalt Psychoterapie s.r.o.

Psychiatrie, Gestalt Psychoterapie s.r.o. nabízí služby psychiatra v Praze. Provádíme psychoterapie individuální, psychoterapie párové, dále léčíme poruchy a choroby, reaktivní stavy, stresové poruchy, úzkostné poruchy, deprese, poruchy příjmu potravy a poruchy spánku.

8Steiner Petr - psychoterapie

Nabízím pomoc při řešení témat: osobní růst a vnitřní rozvoj, hledání smyslu života, náročné životní situace, partnerské vztahy, traumata, úzkosti, závislosti, strachy, deprese, vysazování antidepresiv, psychosomatické obtíže, stresy v zaměstnání apod.

9PhDr. Ilona Wölfelová

Masarykova 64/105, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsem soudní znalec, který nabízí vyšetření řidičů. Zajišťujeme služby ordinace klinické psychologie, soukromá praxe - psychologie.

10Emily Karin, Bc.

Nabízím psychoterapeutické služby. Dále se zaměřuji na arteterapii, výchovné poradenství, koučink, práci se sny. Pořádám semináře pro osobní rozvoj.


Firmy v dalších lokalitách


Psychoterapie stresu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Psychoterapie stresu najdete 28 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 25 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.