Půjčovna nákladních aut, vozů Praga – Střední a Severní Čechy

Nákladní auta Praga jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaná. Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu nákladních aut, můžete se spolehnout na kvalitní služby, které nabízíme.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Autodíly AVO s.r.o.

Zabýváme se prodejem náhradních dílů, příslušenství, elektrovýstroje a pryžových dílů, které mají široké uplatnění nejen v automobilovém průmyslu. Prodáváme náhradní díly pro osobní a nákladní vozidla, autobusy, trolejbusy, tramvaje, vlakové soupravy, traktory další různé pracovní stroje. Naše díly…

2TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(12)
Pod Nádražím 1205/8, Čáslav Bezdlužná

Provozujeme autorizovaný servis vozidel IVECO, MULTICAR. Opravy převodovek ZF a Praga, opravy autobusů, nákladních a dodávkových vozidel všech typů. Servis a prodej vozidel značky Multicar.

3AUTOMARKET, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(69)
Málkov 80, Málkov Bezdlužná

Prodej motocyklů, náhradních dílů a příslušenství, ojetých osobních a nákladních automobilů.

4Zdeněk Vedral - opravy převodovek

Opravy převodovek nákladních vozů ZF, DAF, MAN, IVECO, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Opravy mechanických převodovek Praga pro vozidla LIAZ, KAROSA, ŠT 180 a MTS. Běžné opravy vozidel LIAZ a MTS.

5Strnad Jiří- Auto-Star

3.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Arnoldova 91, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Vítáme Vás na nových internetových stránkách naší firmy, která je zaměřena na prodej náhradních dílů na nákladní automobily a autobusy.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů Praga v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Naše firma disponuje moderními vozidly, která jsou pravidelně servisována a udržována v perfektním technickém stavu. Díky tomu můžete být jisti, že vaše zboží dorazí včas a bezpečně na místo určení.

Naše půjčovna nákladních aut Praga v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí široký výběr vozidel, která jsou vhodná pro různé účely. Můžete si u nás pronajmout nákladní auta s různou nosností a objemem nákladového prostoru. Navíc vám nabízíme i další služby, jako je například možnost pronájmu s řidičem, pojištění vozidla nebo asistenční služby.

Naše půjčovna nákladních aut Praga v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro všechny, kteří potřebují spolehlivé a kvalitní vozidlo pro přepravu zboží. S námi si můžete být jisti, že vaše zboží dorazí včas a bezpečně na místo určení. Kontaktujte nás a rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího vozidla pro vaše potřeby.