Půjčovna nákladních aut, vozů Praga – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Autodíly AVO s.r.o.

Zabýváme se prodejem náhradních dílů, příslušenství, elektrovýstroje a pryžových dílů, které mají široké uplatnění nejen v automobilovém průmyslu. Prodáváme náhradní díly pro osobní a nákladní vozidla, autobusy, trolejbusy, tramvaje, vlakové soupravy, traktory další různé pracovní stroje. Naše díly…

2TRUCK SERVIS Čáslav s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Pod Nádražím 1205/8, Čáslav Bezdlužná

Provozujeme autorizovaný servis vozidel IVECO, MULTICAR. Opravy převodovek ZF a Praga, opravy autobusů, nákladních a dodávkových vozidel všech typů. Servis a prodej vozidel značky Multicar.

3AUTOMARKET, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(66)
Málkov 80, Málkov Bezdlužná

Prodej motocyklů, náhradních dílů a příslušenství, ojetých osobních a nákladních automobilů.

4Zdeněk Vedral - opravy převodovek

Opravy převodovek nákladních vozů ZF, DAF, MAN, IVECO, RENAULT, SCANIA, VOLVO. Opravy mechanických převodovek Praga pro vozidla LIAZ, KAROSA, ŠT 180 a MTS. Běžné opravy vozidel LIAZ a MTS.

5Strnad Jiří- Auto-Star

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Arnoldova 91, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Vítáme Vás na nových internetových stránkách naší firmy, která je zaměřena na prodej náhradních dílů na nákladní automobily a autobusy.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna nákladních aut, vozů Praga v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna nákladních aut, vozů Praga najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.