Půjčovna osobních aut, vozů Bentley – Střední a Severní Čechy

Osobní auta Bentley jsou synonymem luxusu a elegance. Pokud hledáte půjčovnu v oblasti Střední a Severní Čechy, která vám nabídne tyto exkluzivní vozy, máte štěstí.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Old Timer Fundus Šebek, v.o.s.

Pronájem veteránů, historických motocyklů a luxusních vozů s řidičem pro svatby filmy a reklamní účely. Půjčovna filmových rekvizit, historických vozů Bentley, BMW, Rolls-Royce, Mercedes Benz, Tatra, Škoda a další od roku 1898 až po současnost.

2DREAM-CARS Just4U, s.r.o.1 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Rohanské nábřeží…, Praha 8 - Karlín

Nabízíme pronájem sportovních vozů značek Aston Martin, Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche a dalších. Zajistíme půldenní nebo celodenní akce, jízdy v supersportech, instruktory, catering a další doprovodný program.

3ADVANTAGE CARS s.r.o. - Showroom Luxusní vozy

4.4
★★★★★
★★★★★
(329)
Freyova 95/10, Praha 9 Bezdlužná

Prodej nových i zánovních luxusních vozů, individuální a vysoce profesionální přístup ke každému zákazníkovi. Nabízíme řešení neobvyklých požadavků a přání. Specializujeme se na dodání vozů na objednávku dle vlastní specifikace zákazníka za výhodné ceny. Nabídku na Vámi vybraný vůz Vám zašleme do 2…

4TOP CLASS CARS CZ s.r.o. - Luxusní vozy showroom Praha 9 Prosek

4.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Litoměřická 833/19c, Praha 9-Prosek
Dnes už má zavřeno

Dovoz a prodej nových i ojetých luxusních vozů s jasným původem včetně finančního servisu, pojištění a leasingu. Provádíme servis i montáž autopříslušenství. Zabýváme se dovozem a prodejem nových i ojetých luxusních vozů pocházejících z EU. Nabízíme značky BMW, Audi, Lexus, Ferrari, Land Rover,…

5Pubblicita s.r.o.

Provoz půjčovny sportovních a luxusních vozidel značek Ferrari, Porsche, BMW, Lamborghini, Bentley a dalších. Dále pořádáme firemní eventy, svatby a další.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna osobních aut, vozů Bentley v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V této oblasti najdete několik společností, které se specializují na pronájem těchto vozů. Využití této služby vám umožní prožít nezapomenutelný zážitek a získat pocit, že jste opravdu někým výjimečným. Vozidla Bentley jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi a nabízejí vysoký komfort a bezpečnost. Pokud si chcete užít jízdu v luxusním autě, neváhejte a kontaktujte půjčovnu v oblasti Střední a Severní Čechy.