Půjčovna, pronájem mobilních plotů, oplocení – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivou půjčovnu mobilních plotů a oplocení. Tato oblast nabízí širokou škálu služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků.

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Stavebniny KOLUMBUS, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(36)
Zručský dvůr 154, Zruč nad Sázavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Prodej veškerého stavebního materiálu, doprava materiálu na stavbu - nákladní auto s hydraulickou rukou, zprostředkování stavebních prací, půjčení přívěsného vozíku. Míchačky, nanášecí válce Heluz. Míchání barev a omítek JUB. Vzorky obkladů a dlažeb SIKO.

2Václav Kraus - StavebninyKRAUS1 pobočka

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tyršova 848, Libčice nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od roku 2009 se zabýváme prodejem stavební chemie značek JUB, MAPEI, QUICK-MIX, GUTTA, KVK, Balterio, FLOOR Forever, Caparol, GHC, atd., Poskytujeme poradenský servis a odborný dozor při aplikaci výrobků na stavbách. Míchací centrum nám poskytuje možnost míchání omítek, fasádních a interiérových…

3Kt - KLIMATERM s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Mělecká 2638, Louny
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Půjčovna nářadí nabízí stavebním firmám i jednotlivcům zapůjčení strojů a nářadí za velmi výhodných podmínek a cen. Veškeré nářadí a spotřební materiál lze u nás také zakoupit. Provádíme stavby rodinných domů, hal, průmyslových objektů a půdních vestaveb. Realizujeme rekonstrukce bytů, fasád,…

4MTes s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Svobody 62/101, Liberec Bezdlužná

Firma nabízí stavební i rekonstrukční práce, půjčování stavební techniky a doprodej materiálu. Provádí také sádrokartonářské práce, zednické práce, obklady a dlažby, zateplovací práce a drenáže. Můžete si také pronajmout lešení pro vaši stavbu.

5ELPA UL s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Pekařská 240/3, Ústí nad labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma ELPA je rodinným podnikem nabízejícím svým zákazníkům více než 20leté zkušenosti v oboru stavebních technologií. Hlavní činností naší společnosti je prodej stavebních technologií. Přepravu si z důvodu nižších nákladů pro konečného spotřebitele zajišťujeme vlastní nákladní dopravou. Svým…

6BETET s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní 222, Kryry
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Stavebniny BETET s.r.o., Hlavní 222, 439 81 Kryry. Stavební společnost BETET s.r.o. má svou provozovnu na adrese : Žatecká 140, 439 88 Blšany. Nabídka provádění kompletních stavebních prací včetně prodeje stavebního materiálu.

7Beer Petr

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mstišovská 315, Dubí
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma se zabívá stavěním gabionů, plotůa protihlukových stěn. Dále také zajistí veškeré zemní práce a další služby.

8Halamka Vladimír- HP stavby

Zajišťujeme komplexní stavební práce a půjčovnu lešení. Provádíme zednické i sádrokartonářské práce, montáž a demontáž oken, sanace budov, pokládku venkovních dlažeb či vyzdívání a obklady plotů.

9Tacca s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jemniště 23, Postupice Bezdlužná

Poskytujeme zámečnické služby, dodávkovou dopravu a pronájem stavební a přepravní mechanizace. Vyrábíme mříže, ocelové konstrukce, ocelová schodiště, zábradlí, regály, poklopy, portály, dveře, okna, přístřešky a světlíky, ploty, vrátka a vrata včetně posuvných.

10Levák Radim- Půjčovna stavební mechanizace

Masarykova 1363, Rudná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme půjčovnu stavební mechanizace, vrtáků a zahradní mechanizace. Můžete si u nás zapůjčit diamantové kotouče, žebříky, vibrační pěchy a desky, elektrocentrály HONDA, řezačky, míchačky, bourací kladiva, odvlhčovače, motorové a elektrické pily, sekačky, křovinořezy a mnoho dalšího. Prodáváme…


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna, pronájem mobilních plotů, oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Půjčovna mobilních plotů a oplocení v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují rychle a efektivně vyřešit své potřeby v oblasti ochrany a zabezpečení svého majetku. Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům jsou mobilní ploty a oplocení v oblasti Střední a Severní Čechy velmi odolné a spolehlivé. Pokud hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti půjčovny mobilních plotů a oplocení, neváhejte kontaktovat specialisty v oblasti Střední a Severní Čechy.