Půjčovna sáněk – Střední a Severní Čechy

Půjčovna sáněk v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro všechny milovníky zimních sportů. Nabízí široký výběr sáněk pro dospělé i děti, a to jak na jednodenní výlety, tak i na vícedenní pobyty.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Slavíková Dagmar- ID SERVIS - úklidová a bezpečnostní agentura1 pobočka

Poskytujeme ostrahu objektů a recepční a úklidové služby s půjčovnou úklidové techniky. Technickou údržbu a zahradnickou údržbu a zajistíme sportovní přípravu a poradenství pro děti a dospělé a dále ještě nabízíme dodávku sanitárního zařízení a hygienických potřeb.

2SPORT STANISLAV - Stanislav Petr3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Benecko 111, Benecko Bezdlužná

Navštivte naší půjčovnu která se nachází v centru Benecka - 50 m od centrálního parkoviště. Můžete si vybrat z velké nabídky snowboardů, carvingových lyží, běžeckých lyží. Převážně půjčujeme lyže K2 a Sporten. Náš personál Vám vždy s výběrem velice rád poradí.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna sáněk v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Všechny sáně jsou v perfektním stavu a pravidelně se udržují, aby byla zajištěna maximální bezpečnost. Kromě sání si můžete také půjčit další vybavení, jako jsou helmy, rukavice a další doplňky. Půjčovna sáněk v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro rodinné výlety, ale také pro skupiny přátel, kteří chtějí strávit den na horách. Navštivte půjčovnu sáněk v oblasti Střední a Severní Čechy a užijte si nezapomenutelný zážitek na sáních.