Půjčovna užitkových aut, vozů Opel – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1TRIGA CAR s.r.o.- autopůjčovna

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Na Hutmance 300/7, Praha 5-Jinonice Bezdlužná

Poskytujeme pronájem kompletní modelovové řady Škoda i Volkswagen a Opel i Ford a vybrané modely dalších značek a dále pronajímáme minibusy a Pick Up i užitkové vozy či přistavení zdarma autosedačky a autodplňky včetně On-line rezervace.

2MAXIAUTO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Bavorská 856, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Nabízíme a půjčujeme užitkové vozy i stěhovací auta, dodávky i mikrobusy 8+1 do stáří 3 let. Vozy značekMercedes Benz, Opel, či speciální chladírenská auta Thermo King a Carrier. Dále poskytujeme asistenční služby ale i stěhovací služby či autodopravu.

3JMT dodávky s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Pavlovická, Liberec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

4Hartmanová Romana

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Budovcova 635, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Tažná zařízení pro vozy Audi, BMW,Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai,Chevrolet, Chrysler,Jeep, Kia, Lancia, Land-Rover , Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Range-Rover, Renault, Saab, Seat, SSangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vaz, Volvo, VW.

5MŠ-CAR PRAHA s.r.o. (pobočka Praha 5-Košíře)2 pobočky

3.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Jinonická 804/80, Praha 5-Košíře
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autopůjčovnu vozů Škoda, Opel a VW včetně užitkových vozů a minibusů. Nabídka krátkodobého a dlouhodobého pronájmu či operativního leasingu. Zajišťujeme přistavení a odvoz vozidel na neomezené km a pojištěná vozidla po celé Evropě.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna užitkových aut, vozů Opel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna užitkových aut, vozů Opel najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.