Půjčovna užitkových aut, vozů Opel – Střední a Severní Čechy

Opel je jedním z nejvýznamnějších výrobců užitkových aut na trhu. V oblasti Střední a Severní Čechy se stává stále populárnější volbou pro podnikatele i soukromé osoby, kteří hledají spolehlivé a výkonné užitkové vozy.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1TRIGA CAR s.r.o.- autopůjčovna

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Hutmance 300/7, Praha 5-Jinonice Bezdlužná

Poskytujeme pronájem kompletní modelovové řady Škoda i Volkswagen a Opel i Ford a vybrané modely dalších značek a dále pronajímáme minibusy a Pick Up i užitkové vozy či přistavení zdarma autosedačky a autodplňky včetně On-line rezervace.

2MAXIAUTO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(45)
Bavorská 856, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Nabízíme a půjčujeme užitkové vozy i stěhovací auta, dodávky i mikrobusy 8+1 do stáří 3 let. Vozy značekMercedes Benz, Opel, či speciální chladírenská auta Thermo King a Carrier. Dále poskytujeme asistenční služby ale i stěhovací služby či autodopravu.

3JMT dodávky s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

4Hartmanová Romana

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Budovcova 635, Mnichovo Hradiště Bezdlužná

Tažná zařízení pro vozy Audi, BMW,Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai,Chevrolet, Chrysler,Jeep, Kia, Lancia, Land-Rover , Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Range-Rover, Renault, Saab, Seat, SSangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vaz, Volvo, VW.

5MŠ-CAR PRAHA s.r.o. (pobočka Praha 5-Košíře)2 pobočky

3.2
★★★★★
★★★★★
(14)
Jinonická 804/80, Praha 5-Košíře
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provozujeme autopůjčovnu vozů Škoda, Opel a VW včetně užitkových vozů a minibusů. Nabídka krátkodobého a dlouhodobého pronájmu či operativního leasingu. Zajišťujeme přistavení a odvoz vozidel na neomezené km a pojištěná vozidla po celé Evropě.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna užitkových aut, vozů Opel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Opel nabízí širokou škálu modelů, které splňují různé potřeby a požadavky zákazníků.

Mezi nejpopulárnější modely Opel patří Combo, Vivaro a Movano. Combo je ideální pro malé a střední podniky, kteří potřebují spolehlivý a praktický vůz pro přepravu zboží a materiálů. Vivaro je vynikající volbou pro větší podniky, které potřebují výkonný vůz pro přepravu většího množství zboží. Movano je pak ideální pro náročné přepravy, jako jsou například stěhování.

Opel užitkové vozy jsou vybaveny moderními technologiemi, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při řízení. Mezi tyto technologie patří například systém pro udržování stability, asistenční systémy pro parkování a adaptivní tempomat.

V oblasti Střední a Severní Čechy se Opel stává stále populárnější volbou pro podnikatele i soukromé osoby, kteří hledají spolehlivé a výkonné užitkové vozy. Díky širokému výběru modelů a moderním technologiím jsou Opel užitkové vozy ideální volbou pro každého, kdo potřebuje spolehlivý a výkonný vůz pro přepravu zboží a materiálů.